Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy nőnek nem az tetszik, hogy a férfin van egy kis izom, hanem az, ha olyan átlagos izmos-hájas vékonyabb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy ízlések és pofonok. Van akinek ez tetszik, van akinek az.
2012. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nem Te vagy véletlen a 24/F

Amúgy meg nekem jobban tetszik az izmos de nem vetem meg a pici-pocit..:D

2012. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjátok már ezt a marhaságot, hogy nem jöttél be egy lánynak, aztán jössz ide rínni, hogy hülye nők, nem igaz már miért nem tetszek neki, biztos inkább hájasnak kéne lennem. Baromira nem ezen múlik...
2012. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11:00 tök poén de sztem én vagyok az a 24/f :D már ha arra a kérdésre válaszoltál h milyen alkatú pasik jönnek be v vmi ilyesmi :)
2012. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azt írtad, hogy szálkás pasik jönnek be de 1 kis pocak az jöhet, ugye?
2012. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem, mégsem olyan kicsi a világ :D
2012. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi?
2012. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: szó sincs róla:) nem azért tettem fel a kérdést.Valaki írta, hogy én vagyok-e a 24/F, igen, én, és egy itt feltett kérdésre adott válasz miatt lettem kíváncsi.Ennyi:D
2012. aug. 3. 11:10
 9/13 anonim ***** válasza:

csak nem mindegy, hogy kis izom, vagy sok izom. az nem tetszik ha nagyon izmos. amugy bejön az is ha egy kicsit izmos, meg az is ha annyira nem. de linkelek párat, ha gondolod nézd meg .:)


[link]


[link]


Jared a favorit :))

[link]


[link]

2012. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is ilyenekre gondoltam, amikor izomról beszélek:)
2012. aug. 3. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!