Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfi társaim, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfi társaim, vajon miért van minden úgy, ahogy van?

Figyelt kérdés

Minden nap tanul valami újat az ember, de amit természetesnek vesz, és azzal ellentétes érzéseket tapasztal, akkor gondolkozóba esik.

Amióta az oldalon vagyok, rengeteg olyan kérdést láttam, amibe az van, hogy a nő egy ..., a férfi meg egy roh*dék. Nem vagyok feminista, de kérdés felmerült bennem.


Miért csak lyukként tekint a többség a nőkre? 25 éves vagyok, de amilyen társadalmi változás kezd beállni a mai világba, azt már kicsit nehéz ép ésszel felfogni.

Pont volt egy kérdés, amibe az volt, hogy egyszerre mentek-e el a párotokkal? Én természetesnek vettem az igent, a mostani párkapcsolatomba mindig így történik. Konkrétan nem jött erre pozitív megerősítés. Velem van a hiba? Nem hiszem. Egy kapcsolatba a nő boldogsága is számít, nem? Nem lehet, hogy ezért kezdünk elmenni a rossz irányba? Férfi elmegy, aztán kalap kabát? Ennyire nem érdemel meg egy nő figyelmet?

Sokan írják itt, hogy ők mennyire szeretnének egy aranyos lánnyal megismerkedni, meg a legtöbbet adni neki. Akkor miért nem ezekről hallani, hanem az ellenkezőiről? Miért fehér holló effektusú az a kérdés, hogy tudom a legjobbat adni a kedvesemnek? Érzéketlenné válunk, és ez egyre jobban elterjed.

Nem azon kellene agyalni, hogy miért ilyenek a mai lányok, hanem azon, hogy mi okozza ezt. (tisztelet a kivétel) A nő ugyanúgy megérdemli a boldogságot, mint ahogy ti. Tartós kapcsolatra ne is reménykedjetek e nélkül. Nonszensz.

Kérdéshez kapcsolódó kérdés. Juttattátok el már a párotokat valóban a csúcsra? Nem sima orgazmus, többszörös orgazmus, ami akár 1 percig is kitart. Szeretkezésnél szinte nem tudsz nagyobb boldogságot okozni a nőnek. Ez nem legenda, valóban létezik.


Próbáljunk nőként tekinteni a nőkre, és szeretkezésbe ne csak a saját érdekeinket vegyük figyelembe. Tapasztalatból mondom, hogy nincs annál jobb, ha a nőnek, akivel vagy, örömet szerzel. Elhiheted, ha így teszel, akkor nagyobb sikered lesz.



2012. aug. 3. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a kérdésed? Ne haragudj, de olyan hegyibeszéd jellegű volt a dolog:) Magamból kiindulva azt mondom, hogy SOHA nem hibáztattam mást eddig, ha valami gond volt akkor azt vizsgáltam, hogy hogy jött létre. Az sem jó hozzáállás, hogy akkor most csak a férfiak alkalmazkodjanak, mert a nőnek úgy jó....az arany középút a megfelelő szerintem. 24F
2012. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem egyszerre megyünk el, az nem azt jelenti, hogy én nem élvezek el, sőt! Van, hogy én kétszer is, és ő csak utána jön...
2012. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettő kell hozzá, a másiktól is sokminden függ. Ha nem partner, - és itt most tökmindegy melyik fél az aki csak saját magával foglalkozik miközben azt hiszi, hogy a másiknak okoz "örömet" - csinálhatsz akármit, örök kínlódás marad. Azonban ha megtapasztalod milyen az ha kölcsönös a dolog, hatalmas meglepetésben lesz részed!!!!
2012. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na figyelj!


ha nem fagy feminista akkor tudhatnád hogy a nők ugyan olyanok mint a férfiak.

Ugyan úgy igénylik a szexet mint a törődés és minden mást.


Az hogy a "gyakori kérdések"-en olyan általánosításokként tesznek fel egyesek kérdéseket hogy pl: miért bunkó minden pasi, az csak a kérdező gondolkodásmódját határozza meg. ától még nem mindenkinek ez a meglátása és a szemlélete.

Ide a fórumba problémával jönnek az emberek megoldást keresve, ergo nagyrészt csak a olyanok teszik fel a kérdéseiket főleg ebben a szekcióban, akik csalódtak vagy negatívként élték meg a kapcsolatuk bizonyos szakaszát. (szóval nem tekinthető ez a normának)


Másrészt, az örök igazság hogy az elméletben lefektetett állítások nem egyeznek a valósággal.


nem vagyunk egyformák! más a gondolkodásunk (hála az istennek) innentől fogva alaptalan az a meglátás hogy csak lyukként tekint a többség a nőkre!

szóval a hosszan kifejtett gondolatmeneted már az alapjaiban dől meg!


A társadalmi normákról annyit, hogy folyamatosan változik, mindig is változott.

és minél öregebb az ember, annál nehezebben fog tudni alkalmazkodni ehhez.

Ezért vannak generációk között problémák "bezzeg az én időmben"


Egy mondatban: Ne olyanokban keresd a megoldást akiknek problémáik vannak, hanem akik megoldották azokat!

2012. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem értek egyet, sokszor a nőknek nem az kell hogy kielégítsd őket hanem hogy ott légy az aktus alatt velük, érezzenek. Előrébb megyek, lehet hogy ők végül nem élik át az orgazmust magát de a tudat hogy téged örömhöz juttattak kiteljesíti női mivoltukat.
2012. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

Minden tag aki mar ket hete feljear az oldalra, az egyszer leirja a tapasztalatiat. Egy dolgot el kell hogy aruljak. Erre az oldalra az ember rohogni jon fel. Persze van par erdekes eletheyzet, amin erdemes elgondolkodni. De semmi tobb.

Jah es a valaszok nem tukrozik a valosagot erre eleg hamar rajohetsz!

Ha visszakereselel akkor ezekre fogsz rajonni:

A feriak: Egy kedves aranyos, lanyt akarnak, akik nem sminkelik magukat, es pici cicijuk van.

Valosagban, egy talpraesett vadmacskat szeretnenek akik jo melle, van s minden nap sminkeli magat.

A nok: normalis sracot, ad a kulseje, nem tul izmos, nem szamit a pasi penze, illetve a vegzettsege.

Valosagban egy kicsit bunko, izmos, magas, diplomas pasit keresnek aki viszont huseges es csaladszereto es imadja a taska-kutyakat.


Jah ez par napja volt az, ami a legjobban tetszett a nok nagy resze utal vasarolni. :):)

Dontsd el az oldal hitelesseget.

2012. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont azért nincs barátnőm, mert kedves srác vagyok és igazán tudnék szeretni egy lányt, ha lenne, aki elfogadna ilyen kedves, kicsit félénk, gátlásos jellemmel, de nem ez kell a nőkenk, ami érthető, hisz férfi kell nekik, egy igazi alfahím. Ez van, én nem ilyen vagyok, szóval a kedves fiúk nem nyerők, a tapló, érzéketlenek annál inkább sikeresek.


Nehogy azt hidd kérdező, hogy a nők a jóra vágynak, ha megadnál mindent a barátnődnek félredugnak, majd elhagyna, megunna.


Nem egy ilyen jó lelkű haverom van, aki így járt.

2012. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó jó, ez nem a kutya kategória, de azért még nem kellett volna törölni a válaszomat!
2012. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!