Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már olyan pasitok, akinek egyszerűen imádtátok a külsejét, beleszerelmesedtetek abba, ahogy kinézett? Vagy vágytok egy ilyen pasira, hogy ezt érezhessétek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Szerintem értelmes nő így nem tud szerelmet érezni.

A szexuális vágy más, de ettől még nem akarok mellette ébredni, ha nem tetszik belülről.

2011. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 szamóca.. ***** válasza:
75%
az elsőhöz annyit tennék hozzá, hogy én akarok mellette ébredni, de azt is akarom hogy közvetlen miután behozta a kávémat menjen el:D
2011. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

:DDD

Na hogy sikerült a vizsga? :)

2011. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
... és miután elment lehetőleg menjen haza ;)
2011. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nemtudom, szerintem akkor kell elhúzni, amikor alszik.

Probléma akkor áll fenn, ha nálad történik a dolog. :D

2011. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én így vagyok a párommal.Szeretem a személyiségét és a belső értékeit is de egyszerűen nem tudom levenni róla a szemem egy percre sem.Na meg a kezem sem. Szerintem csak így tud működni egy kapcsolat igazán, kell hogy vonzódjak és izzon köztünk a levegő.
2011. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt:D mikor nyáron dolgoztam, bejött egy srác, és úúú:D én ott haltam meg, irtó magas, kölyökképű, hatalmas barna szemekkel, én ott és azonnal szerelmes lettem:) csak rontott a dolgon, hogy utána kiderült, hogy snowboardozik, motorozik és szeret egy csomó olyan dolgot, amit én is:) kár, hogy soha többé nem láttam:D 20/L
2011. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 szamóca.. ***** válasza:
hát remélem meglesz, nem volt vészes köszi:)
2011. dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szóval ti is bele tudtok zúgni első látásra egy ilyen pasiba. :D
2011. dec. 15. 16:45
 10/23 anonim ***** válasza:

Pont azt mondom, hogy nem :D

Maximum a fantáziámat mozgatja meg, de ennyi. Ha belülről kiderül, hogy üres, akkor leléptem :D

2011. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!