Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányszor lehet kiverni 1 nap?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor lehet kiverni 1 nap? Én 12 vook és a max 10 volt naponta, de aztán volt mikor egy ideig nem vertem, és aztán amikor vertem max.5-6 körül volt. De 7 alatt. Hányszor lehet egy nap?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 12:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sztem napi 2-3 az nem gáz.
2012. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%
Volt 1 brazil srácc aki 1 éjszaka alatt 62x kiverte és belehalt
2012. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Akkor napi 61 a max. :)


Azt nem értem, honnan tudják hogy 62nél járt mikor feldobta a pacskert. Naplót vezetett a farkoveréséről? Vagy ott voltak a strigulák az ágya mellett? Március 22, 62. maszti

2012. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
névnamecix az már én is halottam. :D És a szive nagyon feldobogott és leállt. De ki olyan hülye, hogy 62-szer egy nap. Én 5-6-szor szoktam egy héten.De volt mikor 7-szer is. Egy héten.
2012. aug. 3. 13:57
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem a "rekordom" 6 egy nap alatt, kb. 15 éves lehettem, aztán rájöttem, hogy az ilyen heti 4-5 bőven elég.
2012. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

És iskolába mikor van időd eljárni?

Máskülönben meg ilyen intenzív használat mellet 2 éven belül elkopik, és akkor meg aztán kérdezgetheted itt a csajokat, hogy 10/2-es jó-e nekik! :-)


Különben meg én is láttam a jutubon vmi marokmarcsa-bajnok japcsi srácról filmet, akinek egész napja ezzel telik. A barátnője ül az asztalnál, olvasgat, ő meg 2m-rel arrébb vmi filmre hámozza a répát. Megáll az eszem! Ott a csaja, de ő az éremre hajt, a csaj meg lesz@rja. Na, az már életforma is!

2012. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Itt az a japcsi srác.

[link]


És a videó hozzá.

[link]

2012. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mindig 8-ra bent vagyok! :D De egyépként délután szoktam. És heti 5-ször. Bakker. Elirtam. Nem az a kérdés lett volna, hogy naponta, hanem hetente. Heti 5-ször szoktam.
2012. aug. 3. 19:45
 19/23 anonim ***** válasza:

Na ugye, hogy csak vetítettél!

Nem adsz te 10 litert naponta, mint a Riska tehén! :-)

Azé' -minden esetre- nagy kő esett le a szívemről, mert már tisztára komplexusom lett, hogy nekem meg nem megy ennyi... :-)

2012. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Nem lesz semmi bajod szerintem. XDXD :D
2012. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!