Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a lányok (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lányok (nem mindegyik! ) a saját koruknál idősebb fiúkra jobban hajtanak mint mondjuk a saját osztálytársaikra?

Figyelt kérdés
17/F észrevettem már magamon is, hogy a nálam pár évvel fiatalabb lányok sokkal jobban rám vannak 'kattanva' mint a saját korombeliek.. Meg hát suliban is amikor gólyák jönnek, ők is mindig a felsőbb éveseket veszik célba.. sok lánynál van ez így??
2012. aug. 3. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naluk ez meno es ezzel fejezik ki, hogy mennyire erettek.
2012. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.


Perpill volt egy lány, akivel közösen "fogunkal" kapálozva küztünk azért, hogy összejöjjünk... ez időben a barátnői elárulták nekem, hogy teljesen odavan értem, folyamat koptatta le a pasikat magáról


(egyidősek vagyunk).


Aztán jött egy idősebb "férfiasabb". Ekkor a barátnői is békén hagytak engem, meg ő is. amit meg "elkezdtünk", ő ott abbahagyta.


+ ezer olyan dolog volt, amit azért az "idősebb" pasiért felvállalt/tett, értem meg nem...

2012. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg így van. A velem egy idős lányok elhajtottak engem, de a nálam 2-3 évnél fiatalabbak pedig mágnesként vonzódtak hozzám. Volt már nálam 2 évvel idősebb barátnőm is ő meg azért vonzódott hozzám mert érett volt a gondolkodásom és szellemileg az ő szintjén voltam bevallása szerint.
2012. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem menőségből csinálom. Az osztálytársaim idióták, és nagyon éretlenek. Bár van kivétel, velük csak haver vagyok, nem tudok rájuk máshogy tekinteni. A legjobb fiú barátom is idősebb nálam két három évvel. A párom 22 éves, én 17 vagyok. Szerintem 5 év nem nagy korkülönbség. (kivéve, ha a lány 13, a fiú 18, és egyéb ilyen esetben)
2012. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 22/L vagyok, a legutóbbi barátom 20 éves volt. Jól meg is jártam vele... gyerekes, gyenge jellem. Előtte is volt egy két évvel fiatalabb pasim, vele is jól megjártam.

Eddig úgy voltam, hogy a fiatalabb pasikat szeretem (max. 3 év különbséggel!), de ezek után biztos, hogy egy idősebb, érettebb, kevésbé gyerekes FÉRFIVAL fogok csak kezdeni!

Hát ezért! ;)

2012. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valahogy mindig a pár évvel idősebb fiúkat fogtam ki.1,5 év volt a legkevesebb,legtöbb 3,5.Mostani barátom 2,5 évvel idősebb.


21/L


On:amúgy a végzős fiúk is a gólya lányokra hajtanak legtöbbször,,mert azokat még könnyű hülyíteni és könnyebb megszerezni,mint a kortársakat.

2015. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!