Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől olyan vonzóak a koreai nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől olyan vonzóak a koreai nők?

Figyelt kérdés
Nagyon szépek, és nagyon vonzóak. Ha lenne lehetőségem rá, járnék egy koreai lánnyal. Ti hogy vagytok ezzel?

2012. aug. 3. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem olyan vonzóak a koreai nők.
2012. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Koreába háború van éppen :D menj oda harcolni védj meg 1 nőt :D és a feleséged lesz
2012. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szamóca.. ***** válasza:
54%
szerintem semmi vonzó nincs bennük.
2012. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Hole Hunter ***** válasza:
A magyar lányoknál úgysem találsz szebbeket...
2012. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Japán nők jobbak, nekik nagyobb a cicijük, de a magyar mindent visz:D
2012. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért lehet vonzó a koreai mert a szemük keskeny vágott alakú ami hasonlít egy vaginára, és ez a férfiak szemében vonzóbb mint egy kör alakú szem ami a ánuszra emlékeztet. Mivel a legtöbb férfi jobban szereti a vaginát mint az ánuszt (a 2010 felmérés alapján) ezért a koreaiak vonzóbbak mint más népek a számukra.
2012. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nem csak a szemük miatt, van bennük olyan báj vagy nem is tudom mi :)


Amúgy ő szerintem egy átlag koreai lány, mégis gyönyörű:)


[link]

2012. aug. 3. 20:57
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Valóban gyönyörű, de ő nem átlagos!!! :)
2012. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papne! Nekem speciel nem jonnek annyira be az azsiaiak, amolyan "nyer" benyomast kelt az arcuk ram. Nekem furak kicsit. De persze mindehol vannak szep, es csunya lanyok is. Viszont ha neked annyira tetszenek, talalj egyet! :-))
2012. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Mókusgyilkos ***** válasza:

mert szeressük a Grey's Anatomyt és Yang a király :D


squirrels must die!

2012. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!