Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől olyan vonzóak a koreai nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől olyan vonzóak a koreai nők?

Figyelt kérdés
Nagyon szépek, és nagyon vonzóak. Ha lenne lehetőségem rá, járnék egy koreai lánnyal. Ti hogy vagytok ezzel?

2012. aug. 3. 20:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy ez annyira nem is koreai beütésű... Ha igazi átlagos koreait akarsz látni, akkor kapcsolj az M1-re, és nézd az olimpiát!
2012. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
te beteg vagy
2012. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ázsiaiból nagyon nehéz szép nőt találni.

Nekem inkább a Dél-amerikai latinák tetszenek ;)

2012. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13 én láttam jó pár tuti ázsiai nőt.
2012. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Debrecenben tanlok, ott rengeteg (szép!) koreai és ázsiai lány van, szintén tanuló, de aki a világ másik feléről jön ide, annak biztosan nem egy "csóró" magyar srác kell majd. Értem ezt magamra, hiszen nagyon bejönnek ^^
2012. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%

A plasztikazastol vonzoak.

Ha latnal egy nem plasztikazottat, lehet nem igy velekednel.

A belinkelt lany meg nem koreai! :D

2012. aug. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Én ugyanez vagyok, csak lányban. ^^ Nekem a koreai fiúk jönnek be - még jó, hogy nem a lányok... -, én meg egy koreai sráccal járnék szívesen. :D


Csak figyelembe kell venni azt is, hogy az ő kultúrájuk elég különböző, szóval ha egy tősgyökeres koreaival randiznál, tudd, hogy nem adnak a pontosságra - mindenhonnan késnek vagy lemondják öt perccel a találka előtt -, meg egyéb olyan dolgaik vannak, amiket beléjük neveltek, és azt egy európai kicsit nehézkesen tudja tolerálni. Két külön kultúra néha nehezen összeegyeztethető - de nem megoldhatatlan. ^^

2012. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Háát én lány vagyok, de szerintem is szépek, de nem mind. Am, azért vonzodhatsz hozzájuk, mert babás arcuk van a többségének. De amúgy sokuk plasztikáztatva van. Ez ott "természetes", már amelyiknek. És az átlag koreai lányok úgyan úgy néznek ki, de van köztük szép arcu.
2012. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Mert nagyon sok koreai keveredett az amerikaiakkal,

a hidegháború alatt.

Tehát amcsi + ázsiai, elég szemrevalóra sikerültek :D!

2012. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 KacsaTuning válasza:
Nekem tok mindeggy mien szarmazasu a csaj csak helyes legyen es ne legyen hordo :)
2013. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!