Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy férkőzhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy férkőzhetnék a közelébe? Egyáltalán lenne értelme ezt újra csinálni?

Figyelt kérdés
sziasztok 16 éves lány vagyok, még nem volt barátom és eléggé tapasztalatlan vagyok.. nekem nagyon ritkán tetszik vki eddig kb 3 szor volt de ha tetszik nagyon kitartó vagyok! 1 alsóban volt, utána 1 rövidebb és amikor 8.os voltam akkor jött a sulinkba egy új 9es srác, nem az a bunkó fajta de a nagyon helyes kategória, rengeteg csajnak bejött és én meg meghúztam magam, csendben mint egy szürke kisegér de lehet h leesett neki h tetszik nekem mert mindig elkaptam a fejem stb.. lfél évig 'szerelmes voltam belé' nem volt fbkja, és kevés mindenkivel lógott de nem csajokkal.. csinált fbkot és ott láttam h kapcsolata volt több mint 1 éves egy nagyon csinos lánnyal (nem k*rvás), de olyan aki ad magára gyönyörű haja van , szép sminkje szép megjelenése, tökéletes alak.. de ők is szét mentek láttam kiírva h mert 'élni' akarnak, és utána kb 2 hónapra rá a csaja összejött egy másik sráccal akit megnéztem és külsőleg fel se ér ahhoz a sráchoz és egyszerűen nem tudtam elképzelni hh lehet ez.. persze teljesen lemondtam róla h van bnője még sírtam is kicsit bár elég hülye voltam.. és vannak közös ismijeünk a suliból de senkivel se vagyok közeli kapcsolatban és pláne egyik bnőmnek is kicsit tetszett nem akarom h megtudják.. és próbáltam ismerkedni tetszett is rövid ideig 1-2 srác, de vhogy külsőleg mindenkiben ezt a srácot keresem.. és senkivel se akar semmi összejönni.. én most leszek 10.es, ő 11.. de semmi programban külön órában, cserediák programban nincs benne, magyarán mintha nem is járna a suliba csak ott lenne.. és tavaly is amikor láttam görcsbe rándult a gyomrom és fapofával mentem el mellette , és mindig elgondolkodom h mennyire helyes.. de nem voltam már szerelmes csak a régi dolgokra gondoltam.. mostanában eszembe jutott jó ideje nincs bnője és nem is tudom.. félek h esetleg megint bele esek pedig tudom h nem szabad.. én nem vagyok egy csúnya lány de vannak nálam szebbek is.. olyan átlagos egérke vagyok
2012. aug. 3. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kajak valaki írna egy rövidebb verziót és kiadná trilógiaként nagyon szeretném elolvasni...
2012. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
leírom h milyen vagyok.. nem vagyok sztem olyan csúnya v ilyesmi én is bejöttem pár embernek.. 164 centi vagyok, 48 kg, szőkésbarna válig érő hajam van amit állt. felfogva hordok és azt variálom, fordított tojás alakú fejem, nagy kék szemeim, közepesen vékony szám, nem pattanásos a bőröm, szép sima, és kicsit cicásra kiszoktam húzni a szemem.. nagyon szeretek hülyülni .. nagy mellem van de soha nem hordok olyat amiből kilátszana.. átlagos az öltözködésem
2012. aug. 3. 21:26
 3/4 A kérdező kommentje:
oké hA NEM jön több válasz kiírom rövidebben
2012. aug. 3. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Szorítsd össze a fogaidat, nyomj be néhány felest, és küldj neki egy üzenetet! Ne érdekeljen, hogy ki mit gondol vagy mit hisz. Írj bármiről vagy kérdezd meg, hogy nincs-e kedve chatelni.

Vagy teszel a boldogságodért vagy a gyk-n bőgsz nekünk.

Válassz!

2012. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!