Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ennek mi értelme van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ennek mi értelme van? Ilyenkor versenyeztek, vagy ez miért jó?

Figyelt kérdés

1 hete voltam egy buliban (nem diszkó vagy ilyesmi, csak iszogattunk és összeültünk beszélgetni), több asztalnál ültünk, de egy idő után körém gyűltek a srácok és az egész este arról szólt, hogy melyikőjük mit csinált már velem. (nem volt senkivel semmi, még csók se, szóval nem ilyenekről volt szó). És egymás szavába vágva dicsekedtek, hogy ő itt meg itt volt velem, a másik ezt meg azt csinálta, neki ezt mondtam, neki azt... stb

Na meg egy csomó megjegyzés rám, bókok, célozgatás...

És azóta minden nap hívogatnak, különböző programokat szerveznek, ami jó, mert szeretem a változatos dolgokat, de korábban azért nem kerestek fel napi szinten.

Ez így most mi? Korábban nem tapasztaltam ezt. Akarnak tőlem valamit? Vagy csak haverkodás? Bocsi, ha hülye kérdés, csak fura ez a helyzet.


2012. júl. 26. 22:48
 1/9 anonim válasza:
egy kérdésem lenne hány évesek vagytok? egyébként ezt azért csinálják mert rád hajtanak nem nyilván való? hagyd őket a francba csak akkor foglalkozz velük ha valamelyik tetszik vagy nagyon rendes vagy ilyesmi :)
2012. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok, ők olyan 20-22. Szóval ezért is fura, mert olyan éretlen ez a viselkedés.

Egyébként kedvesek, kedvelem őket, csak ez most olyan hirtelen jött.

2012. júl. 26. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Bejössz nekik. Nem kicsit, nagyon. Az első válaszoló tanácsait kövesd.
2012. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok borúlátó, de én inkább arra gondolnék, hogy fogadtak, melyik tud "meghódítani".

Sajnos én már estem bele ilyen csapdába, fiúk elkezdték nekem csapni a szelet, aztán ahogy összejöttem az egyikkel, kiderült, hogy csak fogadás volt az egész...

2012. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mutass magadról képet és akkor én majd megmondom, hogy mi a helyzet :D
2012. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem is a fogadás ugrott be egyébként :D

Abban mondjuk biztos vagyok, hogy kettőjüknek tetszem, mert korábban is próbálkoztak már, na de azért mindenkinek nem... na mind1, majd eltelik még pár nap aztán lecseng ez a dolog és valószínűleg abbahagyják, akár fogadás, akár nem. Legalábbis remélem. :D

2012. júl. 26. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, valoszinuleg versenyeznek.


A folyamat kovetkezo lepese az lesz, hogy letepik magukrol az ingjuket/polojukat, latvanyosan felegyenesednek, kihuzzak magukat, megprobalnak a masik fole magasodni, mikozben okolbe szoritott kezzel, gyors, ismetlodo csapasokkal a mellkasukat dongetik es horgo/vicsorgo/lihego hangot adva probalnak minel jobban raijeszteni a masikra.

2012. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
00:03 :DDDDDDDD
2012. júl. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha 20-22 évesek tuti fogadás!!!!! Ilyet egy 22 éves nem csinál ha van egy ki esze!! Max. lehet az is hogy partyba akarnak vágni. Nem??? Egyszerre szervezik a programokat v kulon kulon??
2012. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!