Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem az a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem az a normális ha egy 16 éves nem jár buliba?

Figyelt kérdés

Annyi kérdést látok hogy, nem engednek el bulizni meg diszkóba. Szrintem sem való. 17 től el lehet kezdeni( szerintem)

Meg sokan már 14 évesen akarnak menni buliba.



2012. aug. 4. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen!
2012. aug. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, ha nem jársz buliba, csak az a baj, hogy egyre többen gondolják úgy, hogy ciki normálisnak lenni!
2012. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
én 17 vagyok, nem járok buliba, mert egyszerűen nem érzem ott jól magam ilyen zenék szólnak amire táncolni se lehet, sok 13 éves ribi ott rázza a p*csáját..mások szerint meg gáz ha nem járok bulizni, de nem érdekel a véleményük
2012. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen ettől ment el a kedvem a bulizástól hogy a sok kis 13 éves ott iszik,meg rázza magát...inkább összeülünk barátokkal szalonnasütésre vagy házibulira és beszélgetünk...:D
2012. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!:) Szerintem se gáz. Én úgy vagyok vele, hogy szerintem az lenne a normálisabb, ha 16 évesen "bulizni" akarok, akkor összeülünk barátnőkkel, barátokkal és dumálunk, szórakozunk, hülyülünk. Szerintem ez lenne sokkal jobb, de sajnos a mai világban az összes bulizós kis p... és haverjaik mind gázosnak tartják ezt a hozzáállást! Pedig szerintem pont, hogy fordítva kéne lennie. Csak az a gond, hogy szerintem az ilyen felfogásúak vannak kevesebben most már. Ez inkább a "begyöpösödött lúzer"-séghez tartozik.:/

16/L

2012. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16 évesnek még otthon, a fenekén LENNE a helye. Sajnos a valóság mást mutat a szülők felelőtlenségéből adódóan.


23/N

2012. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gege2012 válasza:
73%
Szerintem a fiatalok döntsék el,hogy akarnak e bulizni vagy nem! Othon tartani nem lehet őket!
2012. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kommentcsászár960307 válasza:

Én is 16 vagyok és én sem járok bulizni,ha a suliban van vmilyen rendezvény pl:gólyabál vagy vmi akkor elmegyek de diszkóba nem.Ráadásul vidéki vagyok szóval nincs is nagyon választási lehetőségem.

16/F

2012. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En sem jarok. De ikertesom jar. En 1x voltam.kb 9 percig.voltam ott
2012. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!