Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek dobjam a pasimat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek dobjam a pasimat? Mostanába már csak épp beugrok hozzá és dugunk egyet és annyi. Szerintetek ez normális, hogy nincs ideje rám? (mert szerintem nem) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Dobjad. Aztán ha megvagy, ugorj be hozzám és dugjunk egyet.
2012. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
hozám is lehet jönni :D
2012. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha a pasid,és nem a párod,szerelmed,akkor dobd igen.

Ha csak mindig csak dugtok,és sosem szeretkeztek akkor is dobd.

Amúgy meg,a hosszú kapcsolat titka szerintem az,hogy ha probléma van,akkor megbeszélitek,ha ez nem sikerül,és nincs szerelem,nem tudjátok megoldani,na akkor van az,hogy "dobod a pasidat"!

20/L

2012. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha megdugom a csajomat, az a baj.

Ha nem dugom meg a csajomat, az a baj.

Ha megdugom, de nem beszélgetek vele, az a baj.

Ha megdugom, de túl sokat pesztrálom, az a baj....

2012. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szereted egyáltalán?

Nem csak a sértettség beszél belőled?

Az azért igaz, hogy ha szeretkezni (nem dugni...legalábbis akit szeretek én azzal szeretkezek) van ideje, akkor másra is kéne, hogy legyen...

2012. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Épp ez az,hogy nincs sok ideje és én nem férek bele az életébe mostanában :(

Ez az,hogy szeretem,de nem úgy veszem észre,hogy ő is viszont szeretne ....

2012. febr. 9. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez ideálisnak tűnik...

De ha neked nem ok akkor beszélj vele.

2012. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Beszéld meg vele, hogy jó ha bent van a p***-ban farka, vagy nem, ha nem miért nem??? akkor hagyd a seggedbe nyúlni.... ha az sem jó akkor ne kisérletezz vele! Keress olyan faszit, akit ha meglátsz már csurog a bugyd ( ha van rajtad) a pina-szaftól..... tom ez nem egy egyszerű eset.....
2013. febr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!