Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, fiúk, férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, fiúk, férfiak, ti hogy/hol szoktatok csajozni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahol éppen vagyok:D Mindig akad valaki:D 24F
2012. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sehogy, sehol. meguntam.

hiaba vagyok, magas, aranyos, kedves helyes, kutyanak se kellek olyanra.

2012. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hogy? Most nagyon alkotói válságban vagyok, próbálkozok próbálkozok, de lehet nem jól, kíváncsi vagyok, akiknek sikerül is azok hogy csinálják.
2012. aug. 4. 22:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak igen átérzem a dolgot, én is mindig ezt kapom, aranyos vagyok kedves, cuki, "de neked jó, mert jó alakod van" ... de az eredmény nem ezt igazolja.
2012. aug. 4. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam spontn leszólításokkal utcán, buszmegállóban, bevásárlóközpontokban, de mostanságmár csak neten szoktam, mert hihetetlenül bunkó lányok is vannak sajnos, akik elvették a kedvemet az ismerkedéstől.


Buliban részegen letaperoltam egy sor szép lányt fenékre, egy lányt leakartam smárolni, de csak az arcát sikerült elkapni, szóval puszi lett belőle, mosolygott, de nem akart tőlem semmit, leléptek. Smároltam két csúnya lánnyal és, ha ez nem történik meg, ma elmondhatán, hogy még sosem csókolóztam, bár mivel részeg voltam, józanon nem tudnék csókolózn, ha itt lenne egy lány előttem, azt sem tudom hogy kell. :D

2012. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
teljesen átlagos helyeken,buszváróban-ha valaki érdekes,utcán...Nem lehet direktre csajozni,az élet ha hoz helyzetet,úgyis észre veszi az ember.
2012. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez egy f*szság, hogy szólítsd le az utcán vagy bevásárlóközpontban... higyjétek el, így nemlehet csajozni. elmész bulizni, kicsit iszol, elhívod táncolni normálisan nem taperolod csak ha már érzed hogy ez megvan meg ilyesmi utána meg úgyis jön magától a dolog. ott kell csajozni, meg neten fészbukon ilyesmi :) nem buszmegállóban.. dik
2012. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez a buszmegállós dolgot ki kezdte el terjeszteni???csakmert én több hasonló kérdésnél olvastam már.fiú vagyok de egy lány fejével gondolkodva nos ha közterületen nyomulna rám egy vadidegen akkor pillanatok alatt rendőrrel fenyegetőznék.ha meg jóképű lenne nos az méggyanúsabb,azt valami csapdának gondolnám.


tényleg ilyen ismerős ismerősének meg egyéb haverok bulija a legjobb hely:nincsenek beskatulyázva barátnak az ottaniak de szükség esetén le tudod csekkolni hogy mégsem valami link bűnözőtípus.


a bulik azért sikerülnek eredménytelenül mert minden nyomi szervező csak kapcsolatban lévő lányt hív meg aki a kandúrjával jön persze kézenfogva.ennek nem sok értelme van mert a srácok akik elvileg csajozni jönnének azok max nézegethetik a lányokat.ha pedig nincs rájuk írva hogy foglaltak akkor persze ő lesz a gazember ha bepróbálkozik

2012. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!