Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönne belsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne belsőre egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Egy olyan lány, aki erősen spirituális beállítottságú, mások szerint bölcs, életvidám, pozitív, jószándékú, szeretetteljes, sohasem bunkó, de ennek ellenére határozott és magabiztos.Sportos, rengeteg energiája van, mindig csinálna valamit.Sokat olvas.

Csendes, de ennek ellenére kedves.



2012. aug. 4. 23:17
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem ezt értettem spiritualitás alatt.Hanem például: érdeklik a keleti filozófiák, gondolkodik az "élet nagy kérdésein"
2012. aug. 4. 23:25
 12/24 anonim ***** válasza:
Ja úgy már egészségesebb, de azért nézzen ki jól. :D
2012. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
De belsőre abszolút. :P
2012. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
kifejezetten be :) szeretem ha egy lánynak is van véleménye a világról stb
2012. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha a spirituális beállítottság nem azt jelenti nálad, hogy hiszel mindenféle hülye horoszkópnak (90%-uk szerintem átverés), és a felsoroltak mellett még esetleg szeretsz túrázni/sétálni a természetben (azért nem kell nehézterepes 6-7 órás, sárban mászkálásra gondolni), akkor annyira bejössz, hogy pont az ilyen nőket keresem. A horoszkópos bohóckodás mellett esetleg még a korod lehetne kizáró ok (ha a 25-höz képest sokkal fiatalabb, vagy idősebb vagy).


Szóval röviden: be

2012. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Látom leírtad a spiritualitásra a választ, szóval nálam abszolút nyerő vagy. A keleti kultúra szerintem a legjobb/legszebb :). #15-ös (előző) voltam.
2012. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hát írtam, mit jelent a spiritualitás nekem.Mondhatnám úgy is, hogy lelki életet élek.

Ja és a külsőmre is ugyanennyire figyelek.

2012. aug. 4. 23:32
 18/24 anonim ***** válasza:
Egyébként kicsit off, de ha nem titok, akkor a keleti filozófiák közül mi az ami megfogott leginkább? Jöhet akár privátban is, hogy ne szemeteljük tele a kérdést :). #15-ös voltam
2012. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
be-ki, be-ki, be-ki, ááááááááááááá, de jó voltál, édes! <3
2012. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
be, sokat beszéltem erről a barátommal, hogy ilyen lány kell, akivel ilyen dolgokról is el lehet beszélgetni
2012. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!