Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönne belsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne belsőre egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Egy olyan lány, aki erősen spirituális beállítottságú, mások szerint bölcs, életvidám, pozitív, jószándékú, szeretetteljes, sohasem bunkó, de ennek ellenére határozott és magabiztos.Sportos, rengeteg energiája van, mindig csinálna valamit.Sokat olvas.

Csendes, de ennek ellenére kedves.



2012. aug. 4. 23:17
1 2 3
 21/24 Mókusgyilkos ***** válasza:

meg leszek lincselve de röviden:

nem.


kicsit hosszabban:

spiritualitás számomra 1-2 beszélgetés erejéig érdekes lehet de én a logikában a reaálitásokban és a penicilinben hiszek.

amennyiben a sohasem bunkót úgy éred el h ha vmit bunkónak / bántónak találsz v úgy gondolod h rosszul esne az igazság és ezért nem mondod el akkor ez nem jó tulajdonság a szememben sőt.. ha ezt úgy oldod meg h elmondod amit akarsz de normálisan kifejezve és igyekszel empatikus lenni akkor jó dolog.

kozsó is bölcsnek hiszi magát.. amennyiben van mögötte tartalom akkor jó dolog ha csak a " védd a retket mert a pocok álságos állat és felindulásában elpusztítja azt" szintű akkor inkább kínos. az életvidámság + optimizmus jó dolog bár én inkább realista és "reméld a legjobbat de számíts a legrosszabbra" beállítottságú ember vagyok és azért nem szeretem ha ennyire elütünk 1mástól a lánykával.

jó szándékú no ez 1döntetűen fontos és jó dolog nem tudok hozzá cinikusan állni. őő várj: shhh a dákó alszik.. oké, már fent van. bocs ez nem cinizmus. akkor tényleg nem tudok.

szeretetteljes ez miben nyilvánul meg? ragaszkodásban, érdeklődésben, tapadásban, v szimplán empatikus személyiség v.

olvasás jó dolog ha esetleg írsz is az meg nagyon is jó pont.


"küzdést kívánok diszharmóniát" ha minden ennyire össze van hányva szivárvánnyal és napfénnyel az nekem túl uncsi.


squirrels must die!

2012. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem bunkó:Elmondom, amit gondolok, de nem bántóan.

Szeretetteljes:Végülis majdnem egyezik a jó szándékkal, senkinek sem akarok rosszat, toleráns vagyok.

Bölcsesség:Azért ettől nagyobb horderejű dolgokon gondolkodom! :D

2012. aug. 4. 23:50
 23/24 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján igen bejönne
2012. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
igen bejönne. engem is érdekelnek a keleti kultúra, és a gyógyítás is. úgyhogy nálam Number1!
2012. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!