Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napig volt menstruációm. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napig volt menstruációm. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 nappal előbb jött meg a menstruációm, és 2 napig tartott. sokat idegeskedek, költözni fogok nagyszüleimhez, viszont eddig mindig rendesen megjött, 5-6 napig tartott. volt, hogy nem védekeztünk, de odafigyeltünk. mi lehet a baj?

#baj #elmúlt #2 nap? mensi #mentrsuáció
2012. aug. 5. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Többnyire semmi. Fiatal vagy még ezért előfordulhat a rendszertelen vérzés. A stressz az idegesség sem éppen jó hatással van rá. Az odafigyelés nem biztonságos, ha nem akarsz te is több millió "terhes lehetek?" kérdés feltevője közé tartozni, védekezzetek! Mindig.
2012. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Viszont, ha eddig is idegeskedtem és nem volt baj? lehet a szex mennyiségével gond??
2012. aug. 5. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Az idegeskedések is lehetnek különbözők. Ha eddig is "zizi" voltál, de most még durvább a dolog akkor ez is lehet az oka. A mennyiség neked és a párodnak számít, a menzesznek nem. Bár nem vagyok nőgyógyász (készültem de az öreg p.csák miatt elment tőle a kedvem... :S) ezért nem állíthatok biztosat.
2012. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg még módosítanám annyiban a kérdésem, hogy a mellem az ugyan akkora, mint ha meglenne, viszont a menstruációm már nincs.
2012. aug. 5. 12:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Wow, neked minden menzesz alatt megnő a cickód? :D

Ha minden áron valami hibát keresel akkor menj el egy kivizsgálásra. Lehet esetleg vérszegénység is. Bár ez nem valószínű. Inkább a stressz...

1# és 2# is én voltam... :D

2012. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen meg :D

Rendben el megyek minnél hamarabb !

2012. aug. 5. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Örültem, hogy segíthettem:)

Bár még mindig azt mondom, hogy kicsit kevesebbet idegeskedj:) Nem húzd fel magad mindenen...:)

2012. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Atyaisten kaptam terhességi tesztet, szerencsére mamáméknál szeretnek annyira, hogy mindent megtesznek értem, pedig nem vagyok nagy igényű, meg semmi! Nos, háát bőgve csináltam végig a mostoha anyummal(aki egyben legjobb barátnőm) és negatív lett*-* én el sem tudom mondani mennyire boldog vagyok..úgy odafogok figyelni, hogy az hétszentség!!!!
2012. aug. 5. 13:25
 9/9 A kérdező kommentje:
említetted, hogy készültél nőgyógyásznak, csak elrettentél :D meddig sikerült eljutnod a szakmában? csak tervezted?
2012. aug. 5. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!