Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg ennyire befolyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg ennyire befolyásol a hajszín?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja befestettem szőkére a hajam,eredeti hajszínem sötétszőke és világosbarna szerű.Amióta szőke a hajam úgy vettem észre,hogy teljesen másképp viszonyulnak hozzám a pasik.Mindig az volt,amikor valakivel megismerkedtem,hogy milyen aranyos vagyok,meg ilyenek,most meg úgy vettem észre kevésbé tisztelnek.Múltkor elbeszélgettem egy pasival,aki ezt mondta "Nem is gondoltam volna,hogy ennyire értelmes csaj vagy". Én ugyan úgy viselkedem és ugyan úgy öltözködöm is,épp csak a hajszínem más.A szőke lányokat tényleg könnyűvérű kis butáknak nézitek?Nekem nagyon nem tetszik ez a helyzet és azóta áll fenn mióta szőke vagyok.Mi erről a véleményetek?

2012. aug. 5. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
az h a szökék hülyék! és én nem bírom a szökéket. a mostani bnöm se szöke hanem barna 1000x jobb magyarul ezt elszurtad kislány
2012. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szőkét hajlamosabb a férfinép butábban tekinteni. Amire gyakran okunk is van. Persze vannak kivételek, de a szőke nős viccek nem véletlenül születtek. És mivel butábban nézik őket ezért könnyebben kaphatónak is. Ergó ha szőke vagy azt jelenti: buta, könyűvérű, egy éjszakára pont jó.

De mint már fent is említettem létezik kivétel!

Mellesleg nekem is szőke barátnőm van, elég intelligens, és nagyon jót lehet vele beszélgetni is.:)

2012. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nem teljessen a haj az oka. ha feltűnő vagy ak ribancnak néznek
2012. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3.De nem adtam okot arra,hogy ribancnak nézzenek,sem öltözködés sem viselkedés szempontjából,nem is igazán érzem feltűnő személynek magam.
2012. aug. 5. 14:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy, hogy milyen hajszín, amíg nem festett. Azután lehet akármilyen jó, én undorodom az illetőtől.


18/f

Thor, a villámok istene

2012. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
kb 1 hónapja feltetted ezt a kérdést, ha nem te voltál használd a keresőt mert a kérdés pontosan ugyanez volt!
2012. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem én voltam és nem is dobta ki a kérdést,amikor kiírtam az enyémet.Minek is írnám ki újra,amikor ott van,hogy "kiemelés".

Egyébként most rákerestem,de nem találom,belinkelnéd?Kíváncsi vagyok ott milyen válaszok vannak.

2012. aug. 5. 15:06
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:

Kigúvadt a szemem a közel 400 kérdés átnézése után.. Valószínű törölte a kérdést a kérdező.


Akkor leírom az akkori válaszomat:

Igen, befolyásolja!!

Az exem, amikor megismertem, szőke volt. S még utána jó pár évig. Ez egészen addig nem volt gond amíg tanult. Viszont amikor elkezdett, dolgozni ott kezdődtek a problémák. Annak ellenére, hogy tanult és okos lány, mindenki hülyének és kényesnek képzelte. S őt nagyon zavarta ,hogy mindenki kurv@nak gondolja őt a hajszine miatt. Az első benyomás mindig ez volt róla!!

Egyedüli előnye, hogy a férfiak sokkal segítőkészebbek a szőke lányokkal kapcsolatban.

A kapcsolatunk utolsó évben már elege volt s visszatért az eredeti hajszínéhez a barnához.

A munkába jobban boldogult ezáltal, viszont én már nem tudtam úgy ránézni... s őszintén azt mondani milyen gyönyörű vagy. Szerintem a hajszín az összképbe legalább 50%ad. S ha még most is szőke lenne talán mindig együtt lennénk... mert több mindent elnéztem volna neki.

Ez itt válaszolók többsége nem releváns, a legtöbb srác itt a fekete hajért és a kicsi cicijű, no smink csajokat kedveli.. A való életben szőke, "B"-kosáras, kisminkelt csajok kapják a legtöbb bókot!

2012. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért elég durva,hogy ennyire befolyásolja az embereket a hajszín,őszintén a sztoridat nem hinném el,ha nem tapasztaltam volna meg a saját bőrömön.Már kezdtem gondolkozni azon,hogy barna legyek,de nehéz szívvel válnék meg a szőkétől.Érdekes helyzet.
2012. aug. 5. 20:49
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem maradj szőke! :)
2012. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!