Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik valaki Nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik valaki Nektek, járni akartok Vele, de a lehető legrosszabb környéken lakik, befolyásol Titeket?

Figyelt kérdés
Olyan helyen, ahova nem szívesen megy az ember.
2012. jún. 4. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol.
2012. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy hol lakik, az nem befolyásol.


Az viszont már zavarna, ha komolyra fordul a kapcsolat, és azt akarná, hogy én is odaköltözzek, arra a környékre. Addig nem érdekel hol lakik.

2012. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi pont így vagyunk.

Ki nem állhatom azt a helyet ahol a párom lakik, az utóbbi időben viszont elfogadtam, meg nem barátkoztam vele.

Meg is mondtam a páromnak, hogy ne kérje tőlem, hogy fogadjam el,ha véletlen komolyra fordul a kapcsolatunk és összeköltöznénk, akkor csak úgy tudom elképzelni, hogy ő elmegy onnan és keresünk egy közös albérletet. Egyenlőre a barátom azért marad ott, mert össze költözni még nem akarunk (mivel én még tanulok), neki meg annyi előny van a lakhelyével kapcsolatban, hogy két perc onnan a munkahelye, ráadásul a főnöke lakását béreli (jelentősen olcsóbban mint ha máshol lakna), így tehát marad. Egyébként keveset vagyok ott, inkább a párom jön hozzánk. Ha mégis én megyek hozzá, elém szokott jönni (megbeszéljük hol találkozunk, mindig olyan helyen, ahol még nem olyan gázos a környék....), elkisér magához, amikor meg menni szeretnék, akkor szintén elkisér a buszomig, vagy kocsival haza visz.

2012. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha egy putris cigány környék, akkor egy kicsit elgondolkodnék, hogy elég jól beilleszkedik oda.
2012. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a párom régen a 8ban lakott, nem valami jó részen. soha nem várta el, hogy odamenjek vagy ott aludjak (nem is igazán lett volna hely), így nem is volt kérdés, hogy ő költözött hozzám.


anno sokkal jobban jobban zavart az, h az agglomerációban lakott mindkét volt barátom, és ha nála szerettem volna aludni, akkor utazgathattam meg sétálgathattam fél órákat. nem szeretem a vidéket, a városban jobban érzem magam :)

2012. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jártam én már olyan lakótelepen,hogy Hawannában éreztem magam,pláne szőke hajjal,kék szemmel,az ablakokból mindenki engem bámult.Nem szívesen laknék olyan helyen.
2012. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az egyik legjobb környéken lakom (rózsadomb), a párom meg a legrosszabb hírű lakótelepen.. De erre volt pénze. Értelemszerűen ha összeköltözünk, akkor ő jön hozzám, nem én hozzá. De addig, amíg nekem nem kell ott laknom és ő sem szenved, nem zavar.
2012. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát a Havannára nem szívesen járnék ki este, de meg lehet oldani mindent
2012. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tizenévesek vagyunk még, szó sincs összeköltözésről!! :D

Csak hát majd haza kell őt hoznom, be kell mutatnom a szüleimnek egy bizonyos idő elteltével.

2012. jún. 4. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2012. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!