Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem tartjátok érdekesnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartjátok érdekesnek, hogy a kérdezők 90%-a úgy teszi föl a kérdést, hogy "a barátnőm"?

Figyelt kérdés
Szerintem mind kamu. Vagy gondoljátok, hogy tényleg azt megbeszélik, hogy a pasijuk hányszor tette föl beléjük, hányszor élvezett el, mikor volt a szájukba a pasijuk pénisze...? Mert sajnos a válaszadók közül úgy látom, hogy sokan elhiszik... :/ Vagy én gondolom rosszul? 18/L
2012. aug. 5. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
de, rettentő érdekes.
2012. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

szerinted ki az aki elhiszi? ritka az aki igen!

Csak sokan nem mondjuk ki :)

2012. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A barátnőm farka 16 cm, nem ciki, ha ilyen rövid?"


Ejj, de fura lenne, ha igazad volna :D


21F


u.i.: igen, tudom, hogy a fogalmazás rossz. De akkor sem lenne igazad, ha jobban fogalmaznál.

2012. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

jajj igen volt hasonló is.


A kedvenceim a barátomnak a barátnőmnek akarok segíteni neki kellenének ötletek.:)


persze biztos akad olyan az 1000 böl aki tényleg dehát na :)

2012. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tényleg szoktam a barátaimról kérdezni párkapcsolati kérdéseket :D

Igazából nekem minden rendben van szerencsére a kapcsolatomban, és van sok furcsa eset a környezetemben, amiről érdekel, hogy mások mit gondolnak.

De egyébként igazad van, a többség valószínű csak kamuzik, de van kivétel is! :D

2012. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy nincs kivétel de az elég furcsa, hogy foltesz pl. egy olyan kérdést hogy a baràtnőm lehet terhes? és teljes részletesen leírja, hogy mikor hogyan milyen pòzban csinálták... vagy a barátnőmnek lehet hogy hüvelygombálya van? pl ilyen kérdést is olvastam már.
2012. aug. 5. 22:53
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves 20.35-ös. én úgy értettem, hogy csajok tesznek föl a barátnőjükről kérdést :)
2012. aug. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!