Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az ÉRETT 16-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az ÉRETT 16-17 éves lányok?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félreértené NEM társat keresek.Csupán eszembe jutott,hogy mindenhol hallani hogy az ilyen korú lányok sokkal érettebbek mint a fiúk..de én személy szerint egyetlen ilyen lánnyal sem találkoztam még,pedig sokat ismerek és egy jónevű gimnáziumba járok.Ehhez képest mind borzasztóan komolytalan,műveltségük 0,csak a kis csajos dolgaik(pletykálkodás,egymás fúrása,bulizás,szépítkezés stb.) érdekli őket.Persze van néhány komoly,de azok a legcsúnyábbak..kezdem azt hinni hogy az ilyen lányok csak gyk-n léteznek.:/

2012. aug. 6. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16-17 éves érett lányra ne számíts...:)
2012. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Mókusgyilkos ***** válasza:
A Lenyalt Haj Nevű Stricit próbáltad már?
2012. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

mit értesz komolyság alatt?:)

17 L

2012. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
mármint érett-ség alatt
2012. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
süket vagy nigger: A Lenyalthaj Nevű Strici
2012. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
érett? ugyan kérlek...
2012. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Van műveltsége például.Lehessen vele beszélgetni stb
2012. aug. 6. 12:39
 8/25 anonim ***** válasza:
ja és nem mind csúnya, de szépség relatív!
2012. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tudom általánosítottam,de akiket ismerek és jól néznek,azok totál gyerekesek.A komolyabbak viszont sajnos nem túl előnyös külsejűek
2012. aug. 6. 12:44
 10/25 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm nemrég töltötte be a 18-at. Orvosira akar menni, jó hírű és erős gimnáziumban tanul, nagyon szép eredménnyel. Imád olvasni, főleg klasszikusokat és drámákat. Mindezek mellett szőke, nagyon csinos, igazi cicababa műkörömmel. És bár külsőre mindenki rávágja, hogy buta szőke liba, ha megismernék, rájönnének, hogy valójában mennyire értelmes és érett ember. Talán neked is az kellene, hogy megismerd a lányokat, és ne csak az alapján ítélj, amit kívülről látsz. :) Persze, tökéletesen tudom, hogy valósággal elszaporodtak a buta tinip*csák, de hidd el, sosem szabad általánosítani!
2012. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!