Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Jobban felfigyeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jobban felfigyeltek valakire ha a szeme élénk színű, nem annyira hétköznapi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem zöldeskék szemeim vannak, elég fura mutáns, nem az a hétköznapi tucat színű, de még sosem volt barátnőm.
2012. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem tök mindegy. Arra figyelnek fel elsősorban, aki élénk ruhát hord és magas. A többi utána jön. Pl. a világos hajszín feltűnőbb. Ha a szem különleges, az vonzza a tekintetet, de inkább közelről-szerintem.
2012. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy szép szemért bármit!! ;)))))))
2012. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

csak annak nézem meg a szemét, aki konkrétan 10 centire áll tőlem :D

sz.r a szemem, tehát ha elsétál mellettem valaki, nem fogok hunyorgatni,hogy lássam :D

2012. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze, csak kicsit gázos, ha túl sokáig bámulom.. xD
2012. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor már értem, hogy a szép szemeim ellenére egy lány sem jön oda hozzám, mivel alacsony vagyok. :(
2012. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem figyelek fel rá jobban. Összeségében számít a külső, de ha szeretem, akkor nekem mind1 milyen a szeme. Egy átlagos barna szem is tud gyönyörű lenni.
2012. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tenger kék színű a szemem de nem nagyon nézi meg senki.
2012. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!