Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik azok a tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a tulajdonságok, amiktől felfigyeltek egy pasira?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha jól néz ki.
2011. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Mivan mindenki a kinézetre megy manapság???Szomorú... a belső értékek már senkinek nemszámitanak???
2011. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Igen, kedves 1., én is osztom a 2. véleményét :(
2011. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen,de az első válaszoló védelmében elmondanám,hogy a kérdés érthető úgy is,hogy ha az ember sétál az utcán,mi fogja meg a másikban,így pedig elég hülye válasz lenne a belső,mivel nincs senki homlokára írva,milyenek az értékei.

Amúgy ha ezt az opciót nézzük,kedves kérdező,akkor a szemek a legfontosabbak nekem,mert igaz a mondás,hogy az a lélek tükre,és aki játékos természetű,annak a szemei árulkodnak róla,és az szerintem vonzó,ha pedig ismerem is,akkor a nyitottság,odaadás,udvariasság a legfontosabbak,amikre azt mondom,hogy ha megvannak,hogy pfúú ez már valami..:))

20L

2011. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig könnyebb felfigyelni a kinézetre, mint pl. a művészi hajlamra.

Nem akarok senkit megsérteni, de szerintem - a vak embereket kivéve - mindenki ösztönösen a megjelenésre figyel fel először. MINDENKI!

És ez a természet rendje.

(Én pl. nem az a fajta vagyok, akire felfigyelnek)

2011. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

20L


Értelek persze,én meg felhozom azt mentségemre hogy úgy is lehet érteni amit irtam hogy ha már mondjuk már beszéltetek vagy éppen többször láttad és beszéltél az illetővel és lehet h nem néz ki olyan jól vagy akármi és megfog a belsője ,mert mindenki nem nézhet ki olyan jól.Én sok olyan párt ismerek h az egyik fél nem néz ki olyan jól sőt és mégis van egy helyes jol kinéző barátnője és nagyon jol megvannak....ezt is figyelembe kell venni.


Nálam is ha már megfog mondjuk a szeme vagy csak annyi h vicces meg aranyos velem akkor nem azt fogom nézni h milyen jól néz ki mert lehet h ezerszer jobban tud szeretni bárkinél és persze nem ver át és hűséges...nekem ez a fontos...

2011. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

jóóó vastag....bőőőőrr......



hmmmmm pénztárcaaa

2011. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ZSELÉZI A HAJÁT (cristofel),ha NEM SZŰŰŰŰŰK A GATYÁJA
2011. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!