Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs ennek túl "szülinapos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ennek túl "szülinapos" hatása? 1. évfordulóra gondoltam.

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz az 1. évfordulónk (nem házasság), és arra gondoltam, hogy muffinokat sütök (bagoly alakúakat, mert mindketten imádjuk őket:D), és az egyikbe beleállítok egy szívecske alakú gyertyát.


nincs ennek túl szülinapos hatása? süti meg gyertya...


valamint még az lenne a kérdésem, hogy nem gáz-e ha baglyos muffinokat sütök, vagy valami szívecske alakút kellene inkább évfordulóra?


egyébként abszolút nem tudok sütni-főzni semmit szóval igazából ez nem lenne sablonos dolog nálam.


bocs a hülye kérdésekért, ez az első ilyen "hosszú" kapcsolatom.


21/L , ő 22/F


2012. aug. 6. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem gáz! Szerintem. Hajrá! :)

Ha nem jön össze süss palacsintát!

2012. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A palacsinta jól hangzik.
2012. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a baglyos. A szív alakú olyan sztereotíp, a bagoly meg a "tiétek".
2012. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó, de gyertya ne legyen, és akkor egyáltalán nem lesz szülinapos hatása ^^
2012. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!