Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért kerestek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért kerestek egy lányt, ha barátnőtök van?! Hülye kommentektől kíméljetek!

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
haverkodás..?
2012. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátnőm, de biztos nem keresnék másokat, ha lenne. De nem kellek senkinek, mert én "jó" fiú vagyok. Pedig még a szüzességem is egy normális lánynak tartogatom. 19/F
2012. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haverkodás, szex..nagyon nem látok más lehetőséget!
2012. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vadászösztön!
2012. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz... próbáld már normálisan feltenni a kérdésedet mert ugyan logikailag kikövetkeztetve rájöttem, hogy valószínűleg azt szeretnéd megkérdezni, hogy miért akar mindig félre k**ni a pasid ha ott vagy neki te. Viszont jobban örülne mindenki és nem írna baromságokat ha normálisan tennéd fel a kérdésedet.

Ha ez a problémád akkor TE választasz mindig vagy most rosszul és esetleg megérdemled a sorsod. Ha nem ez a kérdésed akkor én mondjuk azért keresek egy lányt ha barátnőm van mert jó lányokat találni és tovább keresni a következő lányt ha megtaláltam az előzőt. Aztán ha eleget kerestem és elfáradtam élménybeszámolót tartok a barátnőmnek, hogy milyen sok lányt találtam...

2012. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én leginkább lányokkal haverkodom,sőt, a legjobb barátom is nő.Nem vagyok nőies,és ők sem fiúsak,egyszerűen okosabbak,mint a többi.Amikor volt barátnőm,akkor is tele voltam lány ismerősökkel,haverokkal.Nem biztos,hogy szeretőt keres valaki.Persze elő fordulhat,de én nem ezért foglalkozom lányokkal.
2012. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló!

A jó fiúkat gyengének, papucsnak vagy nyominak tartják. Sajnos a legtöbb nőnél ez a tapasztalat mert ők "férfit" akarnak. Szomorú de igaz a nagy átlagra. Aztán meg sírnak, hogy miért ilyenek velük a pasijaik (lásd kérdező).

A szüzességi problémákról meg csak annyit, hogy aki keres talál tök mindegy, hogy az ember hogy néz ki.

2012. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.


Én nem tartom magam gyengének, se nyominak, se papucsnak. Egyszerűen nem olyan a beállítottságom, hogy agyoncsaljak valakit. De tudom, hogy a végén én fogok jól járni, és egy komoly és hűséges barátnőm lesz, amilyet szeretnék. Az más kérdés, hogy mikor.


Azzal teljesen egyetértek amit írtál, sajnos igaz ez az előítélet.


2. voltam

2012. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!