Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök szeretne időnként lolitának felöltözni?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


[link]

[link]

[link]

[link]



2012. júl. 10. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fúj, hát ez undorító. Meg hát gondoljunk bele, a képeken szereplő lányok valamilyen szinten szépek, annak ellenére hogy úgy néznek ki mint a 6 évesek. Feltételezem hogy a magyar lányoknak ez annyira nem áll jól, legyenek akármilyen széparcúak, na meg amúgy sem egy gyerekkel akarok együtt lenni.. merthogy nálam ez a stílus egy kislányt juttat az eszembe. Én meg tudatom szerint nem vagyok pedofil
2012. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Vannak olyan lányok is akik nem ázsiaiak, és szerintem nekik is jól áll ez a stílus. Például ők:


[link]


[link]

2012. júl. 10. 11:05
 3/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok és nekem nem jön be, sőt szerintem a normális férfitársaknak sem, ezek úgy néznek ki mint a kislányok, a nagytöbbségük ettől még kövérnek is néz ki, pedig alapból szép arcuk van, csak a hülye ruhák elcsúfítják az egész nőt..

Akár ázsiai, akár európai akár amerikai, mind mind hülyén néz ki így. Ha rám hallgatsz, nem öltözöl be lolp.icsának, inkább hastáncolj a fiúdnak, azt jobban fogja díjazni

2012. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
minek akar ilyennek felöltözni? szerintem nagyon béna 19/F
2012. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg szép. Én is szeretek hasonlóan felöltözni, ha nem is ennyire lolisan.
2012. júl. 10. 11:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Gáz. Mondjuk ha találsz egy pedofil pasit, és ő a gyerekek helyett téged izélget majd, akkor már megérte.
2012. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ázsiai professzionálisabb, az beteges, nyugati vonásokkal meg simán csak hülyén néz ki.
2012. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha neked meg a barátodnak tetszik akkor oké, ám ha a mi véleményünket kéred akkor már van is pár megoldás: gáz az egész ahogy van
2012. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Miért? Mi nem tetszik benne nektek?

(Nincs barátom amúgy.)

2012. júl. 10. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy ez kislányos, túl babaszerű. A férfiak a NŐIES nőket szeretik, nem azokat akik úgy néznek ki mint egy 4 éves pelenkás kölyök
2012. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!