Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint két év után szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint két év után szakított velem a barátom, nagyon a padlón vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valóban elfáradt a kapcsolatunk, nagyon sokat veszekedtünk de pont pár napja bezséltük, hogy javítani fogunk!

Nagyon örültem, hogy kijavíthatom azokat a hibákat, amiknek én voltam az okozója és szerettem volna, hog működjön.

Erre ma szakított velem. Ne makar velem együttlenni mint pár, de nagyon szeret és szeretne jóban lenni velem.



Ő a mindenem. Mindent neki köszönhetek, rengetek közös élményünk van, mindenről ő jut eszembe. Vele feküdtem le először, ő volt az elő komoyl kapcsolatom.

Ő 20, én 19.


Nagyon kivagyok, fj a szívem és nagyon szeretnék még vele együttlenni.


Lesz rá esély, hogy a jövőben még összejöjjünk? Van ilyen? Ha van, szokott működni?


Nem akarok túllépni rajta, őt szeretm a világon a legjobban és nagyon fáj a szakítás.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. aug. 7. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon fáj...ezt csak idő tudja meggyógyítani. Esély mindig van, ahogyan remény is!


h0pE

2012. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pasiból van, adj neki egy kis időt, ne zaklasd, ne írogass hülye idézeteket mindenhova (bocsi de én ezt látom az ismerőseimnél :D). Egy hét után, nem kisírt szemekkel, de azért letörve (szóval lássa rajtad, hogy megbántál dolgokat), kérd meg, hogy találkozzatok. Ne kettesben, hanem valami nyilvános helyen, kávézóba ilyesmi. Itt jobban tudod tartani magad, és ő is úgy érzi, hogy nem "visszacsábítani" akarod, hanem beszélgetni.

Ha gy hét után is csak azt hajtogatja, hogy nem, akkor várj még.. De ha még érez irántad valamit, akkor hidd el, neki is hiányozni fogsz. :)

2012. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
zsanett te vagy az? :O
2012. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sajnosk ár, hogy nem előbb olvastam a kommentedet, pont most írtam neki sms-t....ő meg bulizni van, úgyhogy nem is fog válaszolni....

Meg levelet is írtam neki.

NEm bírtam megállni.

De mindenképpen kell találkoznunk, hiszen az ő cuccai nálam vannak és fordítva. Nagyon remélem, hogy igazad lesz és hiányzom neki.



Utolsó: NEm, nem Zanett vagyok:)

2012. aug. 7. 01:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked is csak azt mondhatom ne akarjál ragacs lenni. Amúgy meg én elküldtem volna a fenébe, és még a cuccait is hozzávágtam voln a helyedben. Aztán másnap meg jó harsányan mulatoztam volna egy ismerősével. Harmadnapra meg még az emlékét is kitöröltem volna hát legyen már önérzeted a kutya úristenit!
2012. aug. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!