Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hülyeséget tettem, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hülyeséget tettem, még megbocsáthatja a férfi ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Marha voltam. Kedves volt, közeledett, én finoman utaltam rá, hogy nem vagyok nyitott az ismerkedésre. Ő csak mellettem maradt.

Azóta is bánom, de már nem vagyunk olyan jóban, viszont, még mindig megkeres, ritkán, de keres.


Van esélyem még nála?Nem azért taszítottam el, mert szemétkedni akartam. Akkor lábaltam ki egy szakításból, kesereű voltam, de nem mondtam el neki.


2012. aug. 7. 08:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy életem legnagyobb hibája.


Vele fekszem és ébredek a gondolataimban. Egész nap arra gondolok hol lehet, mit csinálhat..nagyon hiányzik. :(


Nem a régi miatt kellett volna keseregnem. Nem az ex miatt keseregtem, hanem a sok eldobott év miatt. Vele kellett volna lennem. :(

2012. aug. 7. 08:58
 2/12 A kérdező kommentje:
Segítsetek, van még remény? Férfiak, ti ilyenkor még éreztek valamit, vagy csak megszokásból érdeklődtök?
2012. aug. 7. 08:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira odavan érted, szerintem van esély.Keresd meg te is őt, és beszélgess vele...hátha elhív valahova! Vagy ha ő nem, hát hívd el te..és ha sor kerül rá, mond ezt el neki is, hogy nem miatta volt hogy akkoriban nem engedtél neki..stb.
2012. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy kis keserűséget szoktam érezni és inkább már nem foglalkozok azzal a nővel, aki lepattintott és nem is kezdenék vele semmit. De mindenki más, szóval simán lehet még esélyed.
2012. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A férfiak - magamból kiindúlva - nem kedvelik a visszautasítást, bár azt hiszem, hogy a fiatalabb korosztályok esetében ez kevésbé igaz.

Szerintem járd az egyszerű utat: légy kedves, közvetlen, és jelezz neki egyértelműen, hogy ma másképp látod a helyzetet, mint amikor elutasítottad...

A férfiak kedvelik az őszinte nőket:) Bár ez ismét korosztálytól függő.....

2012. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megkeres még néha, érdeklődik felőlem. Ez lehet jó jel?
2012. aug. 7. 09:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez egyértelműen azt jelenti, hogy az érdeklődése irányodban még létezik. ( A mértéke kérdéses...)

A férfiak teljesen önzetlenül soha nem keresnek egy nőt, aki korábban - mint NŐ - érdekelte őket.

Szóval én ezt férfiként jó jelnek gondolom.

De biztosan neked kell lépned.

Ha a pasi értelmes, akkor vette az elutasítást. De azért várja, hátha egyszer mégis pozitív visszajelzést kap tőled.

2012. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt mondod, ha egy férfi állandóan keres egy nőt, az 100%, hogy szexre hajt?

Ha tartósan keresi állandóan, esetleg szerelmes?

2012. aug. 7. 09:12
 9/12 anonim ***** válasza:
A szerelem egy elvont fogalom....nem nagyon lehet kettéválasztani a szextől. Miért hiszik sokan azt, hogy a szerelem és a szex az két különáló dolog?
2012. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

NEM! Érdekelted a krapekot, ez bizonyos. Tekintettel arra, hogy ez az érdeklődés halványan a mai napig fennáll, van sansz. De azt lehetetlen megmondani, hogy csak szexet akar, vagy mást is... ( illetve természetesen szexet biztosan....)

Milyen korosztály a pasi? És te?

2012. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!