Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem számít a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok? Elsőre gondolom azt írnátok, hogy így igaz, ne érdekeljen. De mi van akkor,ha a fiú(férfi) épp akkor volt nagykorú,mikor én megszülettem? A korkülönbség 18 év. Ti mit gondoltok a 18 év korkülönbségről?


L/18



2012. aug. 7. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy soha nem lesztek egyenrangúak, mindig benne lesz a levegőben, hogy ő idősebb és ő tudja a tutit, te meg alkalmazkodj
2012. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 okoska31 ***** válasza:

18 évesen még akár lehet is sok.


Bár felnőtt vagy, azt teszel amit akarsz.


Én viszont nem egy olyan párt ismerek, ahol 30 év körüli a korkülönbség (igaz, mind a ketten el is múltak 30 évesek), és nagyon jól működik a házasságuk/kapcsolatuk több tíz éve...

2012. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én először arra gondoltam hogy kegyetlen módon viszket a tököm, szóval ne próbálj meg a fejemben turkálni.

A többi nem érdekel.

2012. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szia !


18 év korkülönbség nem igazán ideális.

2012. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok, de mindenki a maga útját kell járja. Talán ez a tiéd...
2012. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 okoska31 ***** válasza:

az elsőben is van igazság - nekem az egyik exem 6 évvel volt idősebb (nő), és még akkor is "leöcsizett' (poénnak szánva ugyan), amikor éppen én tartottam el...


persze ez is, mint sok esetben, intelligencia kérdése - mármint, hogy a kölcsönös tisztelet meglegyen.

2012. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebben a korban még sok. Egy 36 éves pasinak nagy valószínűséggel már gyereke, volt felesége van, ez nem hiányzik egy 18 éves lánynak. Ráadásul te kb 25-30 évesen rájössz, hogy gyereket akarsz, ő akkor már majdnem ötven, akkor már nem akar apuka lenni, sőt, lassan lehet, hogy nagypapa. Ennél sokkal szebben is eltöltheted a legszebb éveidet.


24/N

2012. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem akarom,hogy érdekeljen ez a fiú. De nem sikerül kiverni a fejemből.
2012. aug. 7. 12:46
 9/13 anonim ***** válasza:
ugyan nem széles körből merítem a tapasztalatot, de 3* jártam idősebb pasival. Utána felüdülés volt a fiatalabb. Hogy nem néz bután, mi az a Süsü meg Szaffi. És nem jön az ősöreg dalaival.
2012. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez nem fiú. Persze lehet, lélekben az, ha 18 évessel kezd. Már biztos tudja, mitől döglik a légy. Vajon miért nem a saját korosztályában keresgél? Ilyenkor felmerül a kérdés. Talán valami probléma van vele? 10 év múlva már nem lesz sok a 18 év korkül, de MOST még igen.
2012. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!