Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbség, nagy távolság....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség, nagy távolság. Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 17 éves lány vagyok,és apának köszönhetően megismertem egy férfit,aki 31 éves. Ez még talán nem is lenne akkora gond,de több,mint 150 km is van köztünk.

Eddig még csak háromszor találkoztunk,de akkor több óra hosszára,és hát...beleszerettem. Azóta nem tudok másra gondolni, tudom,hogy ez nem helyes,csak saját magamat szenvedtetem.

A kérdésem pedig az lenne,hogy mit csináljak? Próbáljam meg elfelejteni?? Ezen vagyok hónapok óta,de egyszerűen nem megy. Gondolom ez a két tényező nagyon befolyásolna bármi köztünk lévő dolgot,tanácstalan vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. júl. 31. 09:07
1 2
 1/15 Hanariko ***** válasza:
100%
Ez már nem pedofilia, de ettől függetlenül nem hiszem hogy működne. Még ha extrém módon érett vagy, akkor sem.
2012. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
apakomplexus egy újabb példája. isten áldja a távolságot így legalább talán egy korban hozzád illő faszit találsz majd ehelyett. 22/F
2012. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A tini lányok azt hiszik,

Öreg f*sz akárhová nem pisil.

De biz, az kerget minden "nőt",

Lehessen végre az ágyban hős.


Mert a lánynak ő az úr,

Azt hiszed szeret, de félre kúr.

Tini ésszel ezt be nem látod,

Keseregsz majd, átok rátok.


Mert így fogsz majd itt keseregni,

Köcsög férfiak, csak b*szik mind.

Nézz hát saját korosztályod,

Tizenhattól-huszonhárom.


F/16 :DD Viccet félre téve, felejtsd el, nagy az esélye, hogy ő nem "szerelmes", csak szeretne végre ágyban lenni, s ott kapni meg (a melleket)... A távolság is kizáró ok. Más gondolatvilágotok van... Felejtős, de TUDOM én biztos FÉLTÉKENY vagyok -.-'' Ismerjétek be, 31-17 két külön világ. Te most érettségizel majd, ő meg már felnőtt, dolgozó férfi, jobb esetben családdal, vagy szeretne.

2012. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy rímel a huszonhárom, azért is jobb, mert nem volt olyan rég az érettségi, te vagy a lány, és társadalom szerint neked kell fiatalabbnak lenni, mert hogy "korán érnek" (TESTILEG BIZTOS!! [menstruáció]) és még gondolkodásmódra is passzolhattok, áthidalható a dolog 1-2 éven belül, így hosszútávú is lehet.
2012. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is,köszönöm mindenkinek a választ.

Igen,én is tudom,hogy sok ez a köztünk lévő 14 év az én koromban. De később,mondjuk 3-4 év múlva szerintem már nem lenne 'baj'. Nem?

2012. júl. 31. 09:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem írok újabb verset, de nem jó. 3-4 év múlva 35 lesz... AKKOR PLÁNE SOK. ő CSALÁD, te BULI, ÉLET, ISMERKEDÉS. És csak 24-25-26 évesen gyerek, az még 8 év, ő akkor nem igazán apa korú. Nem, nem jó. A +-5 év szerintem az ideális, nagyobb csak extrém helyzetben válik be (mondjuk 20-30, 21-28, 22-36... ezek ritkábban válnak, be de GyK-n mindjárt jön mindenki, ennyivel, meg annyival... Hát ez csak pár ember... nézz körül, sok ilyen korkülönbséges embert látsz?)
2012. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen lenne ekkora gond. Nem úgy nézünk ki egymás mellett mint nagypapi és az unokája. :) Nem sokkal magasabb tőlem. Max egy fejjel. És tudom,hogy az ő korában már családot szeretne,de a 20as éveim elején azt én is megtudnám adni,úgy érzem.
2012. júl. 31. 09:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem foglak győzködni tovább, de akkor MIT KERESEL ITT BA*D MEG????????? Ha ilyen biztos vagy magadban? MEGERŐSÍTÉS? AKKOR MÉGSEM VAGY OLYAN BIZTOS... Nah???

F/16 (még mindig)

2012. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akartalak megsérteni,csak leírtam a véleményemet.
2012. júl. 31. 09:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Minden pics* azt hiszi megsért? Én jót röhögök a gép előtt, újabb kislány, akit elvisz a pedomaci, vagy akit egy öregf.sz kúr... eggyel kevesebb hölgyemény a versenybe, akibe nekem kell g*cit eresztenem. Ha úgy gondolod boldog leszel vele, MENJ. De ne fárassz itt minket. És ne próbálj meg meggyőzni, hogy jó lesz, meg stb, mert NEM ÉN kérdeztem, HANEM NEKED KELL segítség ez ügyben. Nem szeretném meglátni, hogy ide jössz siránkozni, és TÉNYLEG, SZÍVBŐL kívánom, hogy boldog legyél vele. Feltéve, ha nem b.sz át!!
2012. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!