Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza? (felelsz vagy merszezés, csókban) Több info lenT!

Figyelt kérdés
szóba jött a smár is a játékban.én meg mondtam hogy az első csokot nem ugy szeretném hogy nem szeretem az illetöt hanem csak mert játék van.ö meg mondta hogy mért ne lehetne ez a játék ez van. (bocsi a helyesirásért)

2012. aug. 8. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, az első csókod ne egy hülye játékban legyen. Ha nem tetszik nekik, így jártak. 19/F
2012. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarod nem csinálod
2012. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
94%
neked van igazad azt azért nem árt akarni :D mondjuk a szőke herceg fehér lovon kép 1 csók miatt talán kicsit erős de végül is érthető.
2012. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
az elet nem olyan mint amilyennnek varod ...lehet hiaba varsz ugyis lehet hogy egy olyan szemelyel amelyket nem szereted .. amugy hany eves vagy 12,13??
2012. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van én sem tettem volna olyannal akit nem szeretek ! 13/F
2012. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell ilyen hülye játékokat játszani, csak hogy nagynak tűnjél.

Akkor nem kéne a szabálykerülés. Bár manapság ez a menő: nem betartani, hanem megkerülni a szabályokat mindenben.

2012. aug. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
6: nem tudom én 20 éves vagyok de "bezzeg az én időmben" a felelsz vagy mersznek még nem volt szexuális töltete [DE MIÉRT NEM?! füh de díjaztam volna 1 ingyen smárt 1-2 csajtól :D]
2012. aug. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amugy 12 évesek vagyunk
2012. aug. 8. 01:38
 9/13 Lovascsajó válasza:
100%
ATYA ÚR ISTEN! 12 évesen már csókolózni? Kicsit korai nem gondolod?
2012. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.!

Igazából 1 hónap múlva leszek 13 éves, az idei nyári táborban kaptam én az első csókom, ugyanez a játék körében.. Igazából az egyik fiúval kellett volna csókolóznom, de én is így voltam vele mint te hogy olyannal aki még csak nem is tetszik és kifejezetten utálok nem fogok csókolózni, ezért elhagytam a faházunkat.. Aztán visszamentem pár perc múlva, leakartam ülni és az a fiú aki tetszik megcsókolt.. aztán azt mondta, ha már nem fogok az xy-nal csókolózni akkor legalább vele.. Nekem azért szép emlék, nem vagyunk egyformák, én ennyi idősen csókolóztam.. ennyi.. egyszer vagyok fiatal.. azért még szerintem is egy icipicit korai 1 éves még talán várhattam volna, de ez van.. Nem vagyunk egyformák, nem ugyanúgy vagyunk dolgokra érettek ez a véleményem.:)

2012. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!