Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejönnek a gitáros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejönnek a gitáros lányok?

Figyelt kérdés
nem az ilyen akusztikuson pengetős senkikre értetem, hanem akik elektromoson játszanak, és ilyen nehezebb dolgokat, vagy pl bejönnek-e az olyan lányok akik ilyen rocker félék, de nem ezek az igénytelen csapzott hajú rocker nagyszájú lányok, hanem ilyen hayley williams félék :D
2012. aug. 8. 13:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek :) 22/F
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
attól függ tud e játszani vagy csak azt hiszi...
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
hát az olyanokra gondolok aki tud játszani és nem csak gitárral pózol XD
2012. aug. 8. 13:02
 4/24 anonim ***** válasza:
de mit tudsz játszani? titanicot? azt bárki.
2012. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ja meg az 5-ösnek igaza van, ha magadról beszélsz akk ez a kijelentés is azt bizonyítja hogy te inkább a 49-ben vagy... az nem jön be mer csak felidegesít.
2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

aha,nekem nagyon bejönnek.

fent vagyok egy társkeresőn,az ideálnál be is állitottam hogy csak gitáros csajok,ha lehet...ja és nem az akusztikusan pengető senkik,hanem az elektromos,vagány,szexi lányok...

2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Diavolino44 ***** válasza:
Akusztikus az romantikus, noiesebb. Elektromos fius jellemet sejtet. Amugy nem tulsagosan relevans. Az jo, hogy a muveszi ambicioit valahol kitudja elni.
2012. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

bejönnek. de nekem speciel az akusztikus gitár is szimpi nem csak a solo. szóval édes m1 melyik van :D


a csapzott v hát inkább tépett hajú csajok jók már ha az direkt úgy van és nem ragad bele a kezed a zsírtól :)


egyébként hayley williams jóféle már mint külsőre.

2012. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"akusztikuson pengetős senkikre"


De nagyra vagy magadtól te senkiházi szutyok, nem mintha ha én gitároznék de felidegesítesz a lenéző stílusoddal na ez senkinek nem fog bejönni pusztulj innen a szektádba te tetves kis lotyó.


remélem kettétörik a fejeden a szarodat és egyébként borzasztóan nem jönnek be ezek a lányok, sőt azt mondthatnám h fujjj.


Téged meg örömmel dobnálak le a Tajgetoszról te szerencsétlen

2012. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Persze, biztos.


26/F

2012. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!