Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az idősebb pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebb pasiknak tetszem, illetve kezdenek tetszeni nekem ők is? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem sokára töltöm a 15-t. Volt már barátom, de csak korombeli. Kettő. De rengeteg 20 év körüli srácnak tetszem (tényleg nagyon soknak, akiket persze ismerek is). Azt mondják azért mert idősebbnek nézek ki mint 14, meg érettebb a gondolkodásom. Elkezdtek az utóbbi időben nekem is tetszeni az ilyen korú fiúk. Lehet azért mert annyiszor beszélek velük, és kezdem elhinni azt amit mondanak? Lehet hogy nem ez az ideális, de sajnos nem tudok vele mit kezdeni...
2012. aug. 3. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"Elvileg" a leányzók előbb érnek a fiúcskáknál s ezért a leányzók többsége a saját lelki(?)/értelmi(?) szintjének megfelelő párt keres aki a te esetedben a 20 év körüliek kategóriájába esik.
2012. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hole Hunter ***** válasza:

A 20 évesek az idősebb kategória?...nabazz!

Köszi! :D

44/F

2012. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

# 2


Úgy érti hogy a nálánál idősebbek.


Szenilis vagy 44 éves korodra?

2012. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon sok lányt ismerek de egy se érettebb mint mi...mégha ezt is gondolja.16/F
2012. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem véletlen volt "" között az elvileg szó.
2012. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na igen, én sem hittem, hogy érettebb lennék, de semmivel nem vagyok másabb máskor, mint amikor velük vagyok, és ugye mindegyik ezt hajtogatja... És nem tudom hogy nekik lenne-e igazuk?
2012. aug. 3. 23:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érettebbnek nézel ki, de van a fejlődésnek egy egészsége menete, és még nem vagy nagylány. Így biztos megérted azt is, hogy azoknak a fiúknak más mások a szexuális igényeik, viszont annyira nem érettek még, hogy veled úgy tudnának bánni, amire szükséged lenne. Inkább keresgélj a 15-16 éves fiúk között.
2012. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért szeretnek mert cuki vagy.
2012. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sokuk konkrétan meg mondja, hogy járna velem. De lehet hogy "cukinak" tartanak... Hát nem tudom.
2012. aug. 3. 23:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Valamiért én is imádoma 14-16 év körüli lányokat, de ők is engem.

Jól van az, csak számíts rá, hogy sokan fognak ítélkezni, főleg a srácot fogják támadni, ha jársz vele.


22f

2012. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!