Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy nagy szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nagy szerelmet a leghamarabb elfelejteni?

Figyelt kérdés
17/L.
2012. aug. 8. 18:11
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint leggyorsabban.. bocsi,elírtam.
2012. aug. 8. 18:11
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet h sablon szöveg, de másik emberrel!

szex , ismerkedés ésatöbbi.

2012. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sajnos nem vágyom most senki másra..:S próbáltam ezt, mert ez tűnt a legegyszerűbb módszernek. de amikor találkoztam egy sráccal (akiről tudtam hogy bejövök neki, és írtam neki facebookon hogy van-e kedve összefutni) már a randi elején rosszul éreztem magam a végére meg rájöttem hogy csak kihasználom, mert végig az exem járt a fejemben...


más tippek?:(

2012. aug. 8. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld velem! :D Egyébként gőzünk sincs, csak a szokásosat lehet írni: sportol, kösd le magad, napi kétszer válts meg a világot, keress új hobbit, új társaságot/barátokat, olvass, tanulj nyelvet, menj tánciskolába ha az érdekel :D járj el strandra/ bulizni, nézz filmet....régi barátok is tuti szívesen látnak.


A lényeg, hogy ne otthon akard felvágni az ereidet. Egyébként senki se pótolhatatlan. Anno totál bele voltam esve egy lányba, aztán találtam egy olyan, aki tökre hasonlított külsőre, és belsőleg is voltak közös vonások... mondjuk ő is otthagyott, de az más :D

2012. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottatok? Ha igazán szeretted, szerintem nem feltétlen segítene egy másik, főleg, ha még friss a szakítás.

Ez is sablon szöveg lesz, de idővel elfelejted!

Én több, mint 1 éve szakítottam a nagy szerelmemmel, akivel egy évig voltunk együtt, azt hittem sosem leszek túl rajta, aztán eltelt egy év, és mostmár semmit nem érzek iránta, bár elég hosszú folyamat volt, míg idáig eljutottam.

Az jó, ha már ott tartasz, hogy el akarod felejteni és nem reménykedsz az újrakezdésben, szerintem ez az első lépés :)

Foglald el magad, találj valami célt az életedben, gondolkozz pozitívan. Nézd mindennek a jó oldalát, ne bánj meg semmit, tudd, hogy minden okkal történik. Ne erőltess magadra semmit, amihez nincs kedved (új kapcsolat, randik), ne erőltesd a felejtést se, jön az magától is, tölts sok időt a barátaiddal, és meglátod, előbb-utóbb túl leszel rajta :)

2012. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jajj:S sajnálom..:S de igazad van, hogy senki sem pótolhatatlan.csak most még nem tűnik pótolhatónak a srác...:)

próbálom lekötni magam, meg minden, de én és ő is elég kijárós típusok vagyunk és mivel kisvárosban lakunk, sokszor látom...múltkor is pont akkor mentem strandra, amikor ő, és barátnőmnek odaintett az egyik haverja és oda kellett mennünk hozzájuk köszönni. annyira kínos volt csak ott állni és türtőztetni magam, hogy ne nézzek rá. meg azóta voltam 1 buliban is, de egy sráccal sem táncoltam mert nem akartam. végig ő járt a fejemben. :/

2012. aug. 8. 18:27
 7/8 A kérdező kommentje:

jajj most veszem észre hogy miközben választ írtam érkezett még 1 válasz :)

2 hete szakítottunk. köszönöm a vigasztalást :) remélem nekem azért nem fog 1 évbe telni a felejtés. :S bár mi nem is jártunk annyit. (9 hónap)

2012. aug. 8. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:

én úgy foglaltam el magam egy szakítás után,hogy jó sokat lejártam konditerembe.egyrészt minden düh,harag kijött belőlem és megnyugodtam,másrészt,nagyon jól néztem ki :D

igaz,nem volt nagy szerelem,de haragban váltunk el,és nem volt túl jó érzés.

szerintem a sport a legjobb megoldás erre-is :)

2012. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!