Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testbeszéd, ez mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testbeszéd, ez mit jelent egy nőnél?

Figyelt kérdés
olvastam már testbeszédes könyvet de erre nem akadtam rá. Szentem 23tól max 30-ig volt egy két nő aki ezt csinálta, több autóból (lehet éppen beszélt bár nekem tátott szájnak tűnt), volt akik a strandon feküdtek és sétáltunk el mellettük (de akkor ott volt a csajom:X). Szal a csaj szája enyhén nyitva szemöldökét összehúzza, mivan vele iylenkor csaj ismerőseim mondogattak pár dolgot de most az hogy éppen megvolt lepve vagy ilyesmi az nem, annál jobb magyarázat van erre, azt meg általában észreveszem ha tetszem egy lánynak ha igazán dobálgatja a haját van 1 eccerű nézés érted. 26/f arcra jóképű, átlagos testalkat 183cm/80kg / enyhe testszörzet:P

2012. aug. 8. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Te beszedtél valamit ?
2012. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dehogy szedett, alapból ekkora idióta.
2012. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, na de olyan válaszoljon aki szokott az utcán is járni, a többi az nem kell kiszö
2012. aug. 8. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké, itt az én tanácsom, csak most, csak ma, csak neked:


Mielőtt a másik nem testbeszédét tanulmányoznád, inkább tanulj meg írni. Hidd el, hosszútávon ezzel sokkal többre mész.


Üdv.

2012. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szentem ha megnézed nem helyesírási hibák vannak, hanem üvölt a hanyagság az írásmódomról, és? A neten vagyunk, itt két dolgot tehetsz névtelenül arctalanul konstruktív vagy vagy destruktív, de hogy ezen szívogatjátok az agyatokat hogy na szartam nagybetűvel kezdeni a mondatot, belefogsz halni nyomod itt a szar nyelvkommandódat.
2012. aug. 8. 19:45
 6/6 mpecsa ***** válasza:

Hogy mit jelenthetett az adott szituációban annál a leányzónál az a mimika, azt itt senki sem foga tudni Neked megmondani !

Nem ismerjük a pontos körülményeket, sem az illető akkori hangulatát !

Bár a neten valóban lehet lazáskodni a helyesírással és a stílussal, de könyörgöm ne legyünk már ennyire igénytelenek !

2012. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!