Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szám ez valamit az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szám ez valamit az első benyomásnál? Ha egy férfi nem túl szép, de annak hiszi magát, tele van önbizalommal és nagyon jó fej, akkor több esélye van egy nőnél?

Figyelt kérdés

Írok egy példát.


tegyük fel, hogy 2 fél elmegy vakrandira, de a férfi nem egy nagy szépség és nincs semmi önbizalma, nem tud rendesen kommunikálni a nővel mert fél, akkor már alapból veszett ügye van, de ha nagy önbizalma van, akkor sikerülhet neki. Van ebben valami igazság?


2012. júl. 31. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nagy önbizalma van akkor ebből fakadóan szerintem tud kommunikálni...nem?
2012. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van. Ha teli van önbizalommal, akkor könnyebben is kezdenek el beszélni, ellenben egy önbizalom hiányos sráccal, akin ez látszik is (beszédében, viselkedésében). Ha a személyisége megtetszik a lánynak, akkor szerintem kevésbé fogja érdekelni a külseje.
2012. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!