Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék vele?

Figyelt kérdés

Nos, valamelyik nap láttam a Facebookon egy lányt, azóta már végig néztem az összes képét, nagyon tetszik, teljesen megfogott. Még vele is álmodtam, egész nap ő jár az agyamban, pedig nem tudom hogyan, hiszen csak pár képen láttam. Nem vagyok híve az interneten való ismerkedésnek, de valahogy rá kellene írni, vagy valahogy megkezdeni a beszélgetést vele, csak az a baj hogy nem tudom hogyan kezdjem, ugyanis nem írhatok rá úgy, mint annó az egyik haverom egy csajra: "szia, teccő".


15,5/f


2012. aug. 8. 22:00
 1/5 legly ***** válasza:

PL. csináld azt h: szia, már rég óta nézem a képeidet, s nagyon aranyosnak tartalak, lenne-e kedved beszélgetni?


Legly


16/F

2012. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ami azt illeti, kicsit félénkebb típus vagyok, mi lesz ha elküld a fenébe?
2012. aug. 8. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez benne van a pakliban, de aki mer az nyer:)
2012. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de azt is tedd hozzá az előzőhöz h vele is álmodtál :D
2012. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat, szerintem ez furan jonne ki.. szerencsetlenre egyszer csak rair egy fiu a semmibol hogy szeretne tole valamit.. valami urugyet kellen keresni, amiert rairhatok es elkezdek vele ismeredni par ertesitesem jott, hogy kedveli par kepemet, nem tudom ez jelent-e valamit. :)
2012. aug. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!