Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud a barátnőm elélvezni?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttünk össze a barátnőmmel,kb. első látásra szerelem,minden tökéletes vele.Elmesélte,hogy még pasival sosem volt orgazmusa,de igazából a közelében sem járt.Párszor voltunk együtt,és minden alkalommal ott van az küszöbön és nem tud átlépni rajta. Érzi,hogy közel közel közel közel nagyon nagyon közel, és hopp abba marad az érzés,aztán jó tovább,de nem tud átesni rajta.


Mi lehet a probléma,gondolom rástresszel erre a dologra,vagy már nem tudok mire gondolni,olyan mintha félne,vagy izgul vagy passz.Hogyan tudnék rajta segíteni,van valami tapasztalat?


2012. aug. 9. 11:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
54%
Ne aggodj, en tudom mi lehet a baj. En sem tudok pasival elelvezni, csak ha magamnak csinalom. Hiaba csinalod neki ujjal vagy nyelvvel, nyilvan maganak mas modon csinalja, ugynevezett dorzsolgetessel(tehat nem nyul fel maganak)mondd meg neki, hogy kepzelje el hogy most is egyedul van, es te ne mozogj benne. mondd hogy helyezkedjen olyan pozba, amilyenbe maganak szokta. es izgasd jo sokaig az aktus elott.:) 17L
2012. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Diababa18 válasza:

A 3/11 es valaszolonak irnam :D

Isten vagy, :DDDD csak tudod erre meg keves pasi jott meg ra, h van keze, meg nyelve is!!! Lassan 2 eve vagyok eggyut baratommal es a ket ev alatt jo ha sikerult elelveznem max 4x " nem kepes semmit se csinalni! Simogat, ha mar nedves vagyok oke mehet.. 3 perc es elment.. Hiaba mondom neki van keze van szaja, a tobbi reszletet nem irom mert mar felba*sztam magam,

Egyszer voltam egy olyan pasival akivel eskuszom elsore elmentem, es minden alkalomnal,na az valamit tudott!!!de hat egyszer mindennek vege, mit ennek a kapcsolatnak is..

Szval sztem Pasitol is fugg, ha nem egy lusta dog,es rag is figyel, nem onzo szerencsed van!

2014. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!