Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mondom neki, hogy a bnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondom neki, hogy a bnőmmel elmegyek a házuk előtt, ki fog jönni, vagy nézni fog az ablakból? :D

Figyelt kérdés

Egyik nap jön hozzám a bnőm, és elmegyünk sétálni a faluban. El fogunk menni annak a srácnak a háza előtt is, aki "hajt rám" msnen. De csak látásból ismerjük egymást. Az a tervem, hogy mielőtt elindulunk sétálni, azelőtt fellépek msnre, és szólok a srácnak, hogy mindjárt megyünk sétálni bnőmmel az utcájába.:) Vajon ki jönne, hogy talizhassunk? Vagy leskelődne az ablakból?:P Ti mit csinálnátok a helyében?

16/L


2009. júl. 20. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Hát én lehet, hogy rátapadnék az ablakra :).

Vagy esetleg úgy csinálnám, mint ha kint az udvaron lenne alapból dolgom és akkor már meg is van oldva.

2009. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ö is akar barátkozni, vagy tetszel neki és nem beszari, akkor tuti mondja hogy mindjárt ö is kint lesz és beszélgethettek. De ha nyámnyila akkor csak az ablkaból fog nézni, ha meg nem tetszel neki, se mint lány se mint barát akkor még az ablakból sem néz.

De szerintem lépj fel, és mond meg neki hogy kimentek sétálni, mert unatkoztok, ha van kedve jöjjön ki, mert úgy arra mentek a pl folyóhoz, vagy a városházához.

Ha azt mondja nem akkor nem, de lehet csak barátkozásból ki fog menni. Föleg ha ö is uncsizik.

2009. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom megkérni, hogy jöjjön ki, mert én sem szívesen mennék ki, mikor a haverjával van... legalábbis első talin. Első talin jobb lenne, ha kettesben lennénk.:) De remélem majd magától azért kijön egy kicsit, hogy legalább láthassam.:D
2009. júl. 20. 19:02
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Szuper vagy, miért nem akarod hogy a barátnöddel együtt lásson? Félsz hogy a barátnödet jobban kedvelné?

Te miért nem mernél kimenni ha ott a barátja? Félsz hogy a barátja megszól?

2009. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem vagyok társasági ember, és ha a haverjával lenne, akkor ők jól elbeszélgetnék, én meg kussban ülnék végig.:D Meg az Ő haverjai teljesen más világban élnek, mint én. Dohányoznak, isznak rendesen, talán drogoznak is, trágár szavakkal kommunikálnak, és az egyik haverját már régebb óta is ismerem, elég jól össze is vesztünk.

Attól nem félek, hogy a barátnőmre hajtana. Neki úgyis van pasija, és ha ráhajtana, akkor nekem van más. És nem mondtam, hogy nem akarom, hogy kijöjjön hozzánk, mert legalább gyorsabban oldódnék, hisz a bnőmmel mindig jókat hülyülünk.:) Azért is mondom neki, hogy ott fogunk elsétálni... ha szeretne, akkor úgyis mondani fogja, hogy ki jön majd, de sztem nem úgy akar először talizni, hogy 3-asban vagyunk, én meg nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni Őt se, én magamat sem azzal, hogy megkérdezem, és nemet mond.

2009. júl. 20. 20:40
 6/11 anonim ***** válasza:
hát már ne haragudj de elég gáz ez az egész. Ekkora ügyet csinálni egy ilyen kis szamárságból! Nem jön be a pasiknak és ha , ahogy mondtad, ő teljesen más világban él mint te, akkor főleg. Összeilletek egyáltalán? Lehet hogy jobb lesz megtartani havernek.
2009. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D:D:D Igen, összeillünk. A haverjai teljesen más világ, mint én. Ő egész normális.:) Nem szállt be a haverjaihoz dohányozni vagy ilyesmi...
2009. júl. 22. 07:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, az más. Akkor sem ilyen kis taktikákkal kéne keresni a társaságát, hívd el őt is sétálni, mondhatnád hogy most egy bnőmmel sétálok, de ő holnap nem ér rá,lenne kedved velem jönni helyette? Jobb az egyenesség mint ez a kis sunyiság:))

Sok sikert!

2009. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja az előző voltam, a kommented előtti, 18éves lány
2009. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De az is sunyiság lenne, ha azt mondanám, hogy a bnőm hnap nem ér rá...:D
2009. júl. 22. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!