Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az osztályfön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztályfönökömbe. A tudtára szeretném hozni mégpedig h mennyire. Állandóan rá verem ki és le is feküdnék vele. Amikor bejön órára és leül mindig leveszi a cípőjét sexisen olyankor nagyon megkívánom! Hogy adjam a tudtára mind ezt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem menj el este az ablaka alá szerenádozni aztán kéredzkedj be.

Na viccet félretéve jó kis helyzet...többen kérdezték h hány éves vagy te és az ofid-válaszolhatnál nekik mert az sem mindegy. Ki tudja lehet h szóba jöhet, ha mnoidjuk 17 vagy jövőre elballagsz, ő meg mondjuk 27, én azt mondom, belefér...

azért az osztály előtt ne csinálj hülyét magadból, főleg ne az imádott nő előtt:))

Hány évesek vagytok?

L18

2009. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

ha mindjárt jön a válasz h 13 és 30,akkor szétverem a monitort a röhögéstől XD

de én is félreteszem a poént...

ha valóban mindjárt elballagsz,és nem nagy a korkülönbség,és nincs élettársa,akkor vedd fel vele majd a kapcsolatot,ki tudja mi lesz :)

2009. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11:12es lány vok. jöhet még drasztikusabb válasz is: 9 és 48:P
2009. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Végülis mi lett a szexi tanárnénivel?
2016. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kakao101 válasza:
100%
Írd ki a táblára hogy 25 centis farkad van. Két reakció lehet, vagy téged zavar ki az osztályból, vagy a többieket.
2018. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!