Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek a visszahúzódó félénk fiúkról?

Figyelt kérdés
olyanokról akiknek nincsenek barátai nem beszélnek senkivel és elégé távolságtartóak
2012. aug. 9. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne róla véleményem, ha nem beszélek vele?
2012. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a biológiakönyveket ajánlanám. Mintha ott olvastam volna róluk.
2012. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy attól még lehet jó ember, hogy nincs önbizalma.
2012. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rokonlélek.
2012. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ismerek pár ilyen embert akik nem nagyon járnak el otthonról és szerintem tök jó fejek nem is értem miért nem szeretnek szórakozni szerintem te is jó fej lehetsz :)
2012. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem ismerem őket. Tekintve hogy nem járnak társaságra esélyt sem adnak rá hogy megismerkedjek velük. Én társasági ember vagyok és ilyen típusokat vonzzok magam köré...
2012. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!