Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a szex egyáltalán ne érdekeljen?

Figyelt kérdés

Szeretném,ha egyáltalán nem érdekelne a szex semmilyen szinten és ezáltal más dolgokra tudnék összpontosítani.

Talán kasztrálás?


F



2012. aug. 9. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
elég nagy hülyeséget csinálnál a kasztrálással! ... ki tudja mi lesz ha majd később szeretnél gyereket! de amúgy ez emberi dolog h gondolsz rá(mármint a szexre!) ha nem akarsz rá gondolni akkor tereld el a figyelmed!
2012. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Tony ***** válasza:
hany eves vagy?
2012. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 okoska31 ***** válasza:

régen bróm tablettát szedettek a katonákkal. de szerintem az sem vált be.

ha magadnak rendszeresen vered, elég, nem? legalább is ha egyébként nem akarod.

2012. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

"ha nem akarsz rá gondolni akkor tereld el a figyelmed!"


Ezt lehet,de csak időnként.

Én azt szeretném,ha ezek a dolgok már nem is jutnának eszembe,nemhogy vágyként zavarjanak.

Nincs gyerekem és most már nem is akarok.


35 éves vagyok.Szólva nem vagyok annyira fiatal vagy tapasztalatlan,hogy a levegőbe beszéljek

2012. aug. 9. 15:58
 5/22 A kérdező kommentje:

"ha magadnak rendszeresen vered, elég, nem?"


Ezt sem akarom,hogy vágyjak rá

2012. aug. 9. 15:59
 6/22 anonim válasza:
Igazából bármit csinálhatsz magaddal.. valahogy mindig eszedbe fog jutni és nem hinném,hogy a kasztrálás miatt akár ne vágynál a szexre! ez egy emberi... vagy igazából emberi-és állati tulajdonság .. nem nagyon tudsz mit csinálni!
2012. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 galen malek ***** válasza:
szerintem ugorj le valamelyik hídról az segít :)
2012. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"szerintem ugorj le valamelyik hídról az segít :)"


Szerintem fogadd meg saját tanácsodat,kisköcsög!

2012. aug. 9. 16:05
 9/22 Heinz Szabolcs válasza:
Egyél majorannás, korianderes, szojás ételeket, igyál sört, sportolj sokat...
2012. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A fajfenntartás egy ösztön, ezt nem lehet megölni, erre mindig vágyni fogsz, amíg van benned tesztoszteron.

A kasztrálás az egyetlen módja, szép lassan elfogy a testedből a tesztoszteron, elkezdesz nőiesedni, és lesz mellette egy rakat más egészségügyi problémád, amit tesztoszteronnal fognak majd kezelni:D

Szóval ezt el is felejtheted.

2012. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!