Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre van a legelhagyatottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre van a legelhagyatottabb helyen lévő szex shop?

Figyelt kérdés
Szexshopba kéne mennem, de nem szeretnék közben ismerőssel összefutni meg ilyesmi, ha valaki tudna ajánlani egy elhagyatottabb, kihaltabb helyen lévőt azt megköszönném

2012. aug. 8. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem vásárolsz rendelsz neten?
2012. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

internet?

egyébként Mordor a végzet tüzének hegyétől balra kb 300m-re.

2012. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az időt is megúszod , és az utazás se annyi lenne neked mint a futár.
2012. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
New Yorkba tudok egy jó helyet a gettó negyedben.
2012. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy elfelejtem leírni, de online nem rendelek semmiképpen most azt inkább nem nyitom meg, hogy miért, de nem, egyébként meg lehetőleg budapesti kéne...
2012. aug. 8. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
A keletinél van egy egész jó helyen lévő. Viszel egy táskát és bele teszed amit vettél. Ahogy a pálya udvarral szemben állsz akkor a bal oldalt lesz. Ott felmész a lépcsőn és senki nem nagyon jár arra. Hajrá :)
2012. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendelj pick-pack pontra (persze olyen webshopban, ahol szállítanak oda), és semmi gond sem lesz! Én többször is rendeltem már így, és bevált!
2012. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tényleg vigyek szatyrot? azt ott nem adnak?
2012. aug. 9. 00:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha adnak is, szerinted nincs rajta reklám felirat? gondolkozz már :D
2012. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2:


Mordorba nem sétálhatsz be csak úgy!

2013. máj. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!