Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes voltam egy csajba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam egy csajba de spontán rola álmodok pedig már nem foglalkozok vele?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jókat beszélgettünk meg minden és egyszercsak megállt ez a beszélgetés és mostanában már elisszoktam őt felejteni csak haverjaim juttatják eszembe tehát már túltettem rajta de valamiért szoktam róla álmodni ezmitjelent? vagy nemtudom miért álmodok rola? :S
2012. aug. 9. 16:36
 1/2 anonim válasza:
Valószínű, hogy mély benyomást tett rád. Gondold át jól hogy nem e akarsz tőle még is valamit. Ha nem és tényleg lezártad magadban, akkor elmúlnak majd az álmok is.
2012. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Spontán égés lesz ebből.
2012. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!