Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélne aki él a spontán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélne aki él a spontán leszólításokkal?

Figyelt kérdés
sajna nekem megszüntek a barátságaim nem mintha addig annyira könnyen ment volna az ismerkedés:) mivel nem járok szórakozóhelyekre, és egyedül am is "kellemetlenebb" lenne, mivel abszolút nem élek társasági életet..érzem is negatív hatását (mentálisan). Szeretnék leszólítani lányokat vonaton, akár parkban, buszmegállóban..stb...finomabban fogalmazva: beszélgetni velük. Akik élnek ilyen "helyzetekkel" mesélnétek róla? 1-1 érdekes story esetleg...;) jam és 25F ( a baj csak annyi ilyen téren még nincs sok önbizalmam, nem csináltam még ilyet)
2011. nov. 8. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:

En szoktam rendszeresen, de nem izelek sokat, megmondom, h adja meg a szamat,mert ide meg oda sietek, de meglattam es nem tudtam megallni, h ne menjek oda hozza aztan cso.

Mivel jol nezek ki mindig megadjak szinte, bar van kivetel.

2011. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a hézag hapsikák?ezzel a dumával 3 csajt fektettem meg
2011. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csaszi ***** válasza:

Nem kell megszólalni a vonaton!

Oda állsz elé és elő veszed! Ha tetszik neki akkor lesz valami, ha nem akkor így is úgy is elutasítana...

2011. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sztorik is jöhetnek:)
2011. nov. 8. 08:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, ne haragudj, hogy így ismeretlenül leszólítlak. Megtudnád mondani, hogy van-e a közelben egy (akármi)gyorsétterem? Ide valósi vagy? És merre kell menni? Mármint a gyorsétteremhez! Nem kísérnél el egy darabon?


Ha nem szeretsz beszélni, akkor próbáld meg beszéltetni. Aztán észre sem veszed, és te is beszélsz. Szúrj ki rajta valamit, mit kedvel, úgy már témakérdéseket is tudsz kreálni. Kicsit meg kell magad erőltetni, beszélgess idegenekkel.

2011. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!