Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evans kérdése:

Minden társkereső oldal átverés? SEGÍTSÉG KELLENE

Figyelt kérdés
nah tehát az a lényeg h az elmúlt pár hétben felreggeltem néhány társkereső oldalra amire azt mondták h ingyenes nah perszeeeee egy két hét és jön a bökkenő levelet nem tudsz küldeni neki mert nem vagy VIP TAG két hét múlva már csak kissebb icipici ikonként jelenik meg a képe megintcsak mert nem vagy vip tag, tehát az lenne a kérdésem h van e egyáltalán értelmes normális nem átvágós társkereső ahol nincsenek ilyen buktatók..... komolyan mondom már nem ítélem el azokat a férfi sorstársaimat akik facebook-on írnak rá csajokra eddíg baromságnak tartottam mondván: az milyen már....ismétlem eddíg

2012. aug. 9. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem értelek.Rászánsz 1hónapra 1-2rugót,annyi idő alatt meg összeszedsz onnan valakit.Ne legyél már ennyire sóher.
2012. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a társkereső oldalak színvonaltalanok, de az oda regisztrált tagok jelentős része egyáltalán nem párt keres, hanem kizárólag szexpartnert.


Elvileg azért fizetősek, hogy jobban kiszűrjék azokat, akik nem gondolják komolyan a társkeresést, de ezzel azokat is "büntetik", akik tényleg ismerkedni szeretnének. Na és persze az oldal működtetőjének is meg kell élni valamiből.:)


Én inkább azt látom gondnak, hogy sok az átverés, a kihasználás, ezért mindkét részről elmegy a bizalom, sem a férfiak, sem a nők nem mernek nyitni, így mindenki csak a másikra vár.


Szerintem a Párom.hu és a Páratlan.hu aránylag normális oldalak. Lehet valamennyi ingyenes levelet küldeni és vannak teljesen ingyenes napok is, szóval mozdulhatsz előre. Sok sikert és kitartást :)

2012. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem társkeresőn nem érdemes párt keresni,aki csaj fent van,az majdnem mind ronda,vagy szép képe van kint,aztán élőben kiderül,hogy a sok képszerkesztés miatt volt jó csaj,vagy ha mégis szép a nő,akkor vagy nagyképű,és ott a legjóképűbb illetőket várja,hogy majd ők irnak neki,és a csúnyábbaknak nem is válaszol,vagy csak felregisztrált,és nem is használja.

A férfitársaim meg szintén sokat képszerkesztenek,vagy 20 éves képeket raknak fel,amikor még 30 évesek voltak,vagy csak feleségük van,vagy az ördögnek se kellenének,olyan csúnyák,vagy buták,vagy hazudoznak a csajnak hogy hosszútávra akarnak csajt,aztán az első találkozások után ,amikor meg volt a szex is,többet nem akarnak,vagy el is tűnnek.

Mindenki:mind vagy gátlásos,vagy hazudgál mindenfele,vagy személyesen ismerkedni sincs ideje,de azt hiszi,majd egy párkapcsolatra lesz ideje(közben meg nem,mert mindenkinek arra van ideje,amire szán,és inkább dolgoznak).Van kb 1 % kivétel,aki akár élete párját is megtalálhatja,de az nagyon minimális,persze olyan,mint a lottó,mindenki azt hiszi ő nyer.Szóval az egésznek semmi értelme,ez csak egy gyenge próbálkozás...

2012. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 18:29


Sajnos veled kell egyet értsek, több mint 1.5 éve próbálkozom ilyen oldalakon, na meg élőben is, mily meglepő, sokkal több sikerrel (siker=1-2randi), de semmi eredménye.

Sajnos a pasik is és a csajok is sárosak abban, h nem működik a dolog, de legalábbis úgy ahogy kéne, úgy nem!

Mindenki várja a sült galambot, és csak minimális befektetést próbál beleölni, aminek a sikertelenség lesz az eredménye.

Sajnos az én példám ezzel ellenkező, én jó pár oldalon fent vagyok (ingyenesen/fizetősön), és hiába a belefeccölt munka, hiába a sok 1000 ft, a sok levél, még sincs eredménye. :( Ez persze lehet az én szerencsétlenségem is, de (most nem akarok senkit megbántani, hibáztatni) az is baj lehet, h sokan el sem olvassák, csak ránéznek a profilképemre, és részükről ennyi! És ez még a jobbik eset, van aki szimplán törli a levelet olvasás és profil megtekintés nélkül... Pedig nem vagyok csúnya! Nem vagyok egy adonisz, de nem is panaszkodhatok! Na mindegy, ezt még hosszan lehetne fejtegetni, h mi miért, de nincs túl sok értelme. Min ahogy a fizetősöknek sem, mert ha 1 - 2 éven át csak fizetsz, és fizetsz a semmiért, végül is mi értelme volt az egésznek? Csak egy csomót idegeskedtél (rosszabb esetben), és még mindig nincs párod! Szóval irány az utca, mozi, szórakozóhely, és ne a seggünkön ülve keressük a társunkat a gép előtt, hanem a való világban (nem abban :P )!!!

2012. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de az érdektelenség netovábbja, amikor egy pasi felregisztrál, semmit nem ír magáról, csak annyit, hogy írj, ha érdeklődsz utánam. Mindez egy fizetős oldalon.


Persze nem halok bele, de ha valakit ennyire nem érdekel az egész, akkor mit is akar tulajdonképpen ? Nyaralni ne vigyem el ?


Ha valaki ismerkedni akar, az a minimum, hogy írjon magáról legalább egy rövid bemutatkozást (és ne felejtse el bekapcsolni legalább a helyesírás ellenőrzőt a gépen). Tegyen fel több fotót, mert egy csalóka lehet és időnként cserélje le frissebbre, mert a találkozáskor úgyis kiderül az igazság, értelmetlen a félrevezetés.


Természetesen mindez igaz lehet a férfiak szempontjából is, ebbe nem látok bele.


Tapasztalatom még, hogy 50-60 éves férfiak max. 40 éves korig keresnek társat, a fotón pedig egy igénytelen, elhízott, unintelligens pasi látható. No comment....


Nem szabadna ítélkezni, hanem időt szánni a beszélgetésre, ismerkedésre, mert soha nem lehet tudni, hogy a fotó mögött valójában milyen értékes ember rejtőzik (és persze értéktelen).

2012. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 shori válasza:
onlyyou.hu nem kell hozzá VIP tagság, hogy levelet tudj küldeni.
2012. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok. sajnos én is úgy jártam hogy.... : a következő történt az egyik legjobb barátommal elmentünk sörözni és le volt törve mint a bili füle kérdem hogy mi a tré? erre : képzeld kb 1 hónapja msn-ezek egy csajjal képet is küldött meg minden nah és a randin kiderült h azok a képek réges régen egy meszi messzi galaxis- ban készültek na mondom velem ez nem történhet meg!!! leveleztem egy csajjal majd facebookon is lecsekkoltam na mondom ez jó csaj és hát hát a face bokon levő képek is 4-5 évesek. egy randi ami kb másfél óra volt hazajöttem és imádkoztam h ne írjon rám többet. hál istennek nem írt. de akkor is nagy átvágásnak tartottam a kampány részt küldök magamról kb 4-5 éves képet és csodálkozik h nem akarok vele többet talizni ???
2012. aug. 9. 19:48
 8/10 anonim válasza:
www.randik.hu - én azon vok! eddig jó, és ingyenes!!
2012. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! én is a randik.hu-n vagyok és teljesen megvagyok elégedve vele :D
2012. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne add fel kedves kérdező. A legjobb barátnőm momentán pont egy társkereső oldalon találta meg a vőlegényét. Rendes, normális srác. Azért van, aki nem csak "azért" megy oda.
2012. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!