Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 18 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogesz*-* kérdése:

Van egy 18 évvel idősebb illető aki nagyon tetszik nekem. Hogyan tudnám vele éreztetni hogy szeretem? Hogy utaljak, mivel utaljak rá hogy szeretem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jóba vagyok vele meg minden. Sokszor hallom hogy mondják mások hogy mennyire szeret. Már nekem is mondta hogy én vagyok a szíve csücske. De ezt nem tudom hogy baráti szeretet vagy szerelem.
2012. aug. 9. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hat te hany eves vagy?
2012. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy kéne új telefon, meg vennél ruhákat. Utána meg majd rávezet, hogy mit kell neki éreztetned, és hogyan.
2012. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ez így nem jó. Valahogy máshogy kellene. Írj privátba.
2012. aug. 9. 19:15
 4/18 anonim ***** válasza:
nem hiszem h társkánt tudna kezelni. Hosszútávon biztos nem.
2012. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18 év az mindenképpen sok. Amikor te születtél, ő betöltötte a nagykorúságot. Jönnek majd, hogy és ez kit érdekel, stb. Ez egy fontos dolog, mert neki akkora tapasztalati előnye van, hogy ihaj-csuhaj. Amikor te elkezdtél írni-olvasni-számolni, jobb esetben már családot tervezgetett, azaz most jóval tovább tart tapasztalatban/lelkileg, mint te valaha. Ezt nehéz áthidalni, szóval sok sikert, és ha 25 év alatt vagy, akkor FELEJTŐS!!!
2012. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Valaki. Hogyan utaljak rá?????
2012. aug. 9. 19:23
 7/18 anonim ***** válasza:
A PM-ek alapján nem vagy több 18-nál... Vagy nagyon gyerek a gondolkozásmódod... Sehogy, hagyd békén, ha ő nem nyit egyébként is el lehet felejteni, meg egyébként is! +-5 év, max. 8, és kész. A többi csak problémákat okoz(hat, gyakran!)
2012. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
DE Ő NEM OLYAN MINT A TÖBBI 30 ÉVES. Ő TELJESEN MÁS. ÉRETT GONDOLKOZÁSÚ!!!!!!!!4
2012. aug. 9. 19:31
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel a véleményünk, akkor mit keresel itt??? Mondtam, hogy nem vagy több 18-nál, és gyerek vagy. NE AKARJ EGY FELNŐTTEL. A válaszidból is le jött, hogy nem vagy elég érett. Csak dugni akar. Szervusz!

(mondjuk én beszélek a 16 évemmel? Sebaj. Jobbnak hiszem magam nálad, ez nyugtat)


A tini lányok azt hiszik,

Öreg f*sz akárhová nem pisil.

De biz, az kerget minden "nőt",

Lehessen végre az ágyban hős.


Mert a lánynak ő az úr,

Azt hiszed szeret, de félre kúr.

Tini ésszel ezt be nem látod,

Keseregsz majd, átok rátok.


Mert így fogsz majd itt keseregni,

Köcsög férfiak, csak b*szik mind.

Nézz hát saját korosztályod,

Tizenhattól-huszonhárom.

2012. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
És a VÉGSŐ CÉL: A SZEX. Ezt jegyezd meg egy életre. Mindegy, hogy 16 vagy 45 éves az illető, a legnagyobb, legjobb dolog amit adhatsz neki, az te vagy. És ez is a cél, hogy megkapja, csak vagy előbb, vagy utóbb. Az, hogy tetszetek egymásnak valakivel, az ennek a része...
2012. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!