Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy évvel idősebb lány. Nem tudom mit tegyek? Többi lent. NEM SAJNÁLTATÓS KÉRDÉS!

Figyelt kérdés

Szóval fészen láttam és nagyon bejön nekem.Szép lány.Most megy 2. Én elsőbe.

Bíztos nem fogjátok elhinni...de nekem keresztapám nagy konditermes.És 3-4 éve én is elmegyek vele.Szüleim szerettik ha keresztapámmal vagyok.Nagyon megbízható és jó ember.


Szóval én sem nézek ki rosszul.

Visszont nem tudom ,hogy ismerkedhetnék meg a lányal.


Ráírtam egyszer.Megkérdeztem tényleg ebbe a suliba jár-e meg hanyadikbe megy.Válaszolt is.


Hm írjak rá.És mivel idősebb mit írjak.Mizu?Milyen napod volt? Igazából semit nem tud rólam és én sem róla...ez itt a bibi.


Valaki valamilyen tanács.

Bocsi ,hogy sok lett. :)


2012. aug. 7. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél egy visszautasíthatatlan ajánlatot. :)
2012. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi lenne az? ;)
2012. aug. 7. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze írj rá, hogy mizu?. Aztán, hogy láttad, hogy egy suliba fogtok járni. Kérdezgesd a suliról, aztán meg kérdezgess a csajról és adja majd magát. Sok szerencsét!
2012. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem..köszi..azt fogom tenni. ;)
2012. aug. 7. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:

De mielőtt elküldöd az üzenetedet, feltétlenül javíttasd ki valakivel a helyesírási-, fogalmazási-, stilisztikai- stb. hibákat. Sok lány elutasítja az olyan pasikat, akik nagyon helytelenül írnak.


Mottó: Nyelvtanórára fel! :)

2012. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben.Megfogadom!!!
2012. aug. 7. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet egy emberrel beszélgetni! Amint kitalálsz a barlangból megy majd.
2012. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen barlangból.Mi van?
2012. aug. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!