Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőktől, és szeretőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőktől, és szeretőket tartóktól kérdeznék, vagy, ha volt, voltál. Arra vagyok kíváncsi, hogy hol, hogyan oldottátok meg a találkozókat, és megbántátok-e a dolgot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Azt mondta asszonykának,hogy dolgozik,de közben hozzámjött.És NEM,NEM bántam meg.Ő se!
2009. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Előző hát nagyon büszke lehetsz magadra. Meg gondolom, a kérdező is valami hasonlóra készül... Nagyon szemét dolog amit tesztek. Majd ha titeket csalnak meg, nézelődhettek, de akkor jusson majd eszetekbe, hogy anno ti is segítettek egy illetőnek megcsalnia a párját!
2009. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
én voltam mindkét oldalon,és nem bántam meg egyiket sem. én ugy gondolom,hyg vannak helyzetek a mikor megbocsátható és érthetö.pl: adott egy pár: a pasi nem foglakozik a növel,semmilyen téren ,csak piszkálodik.. (vagy forditva ... mindegy)de muszáj vele maradnia a nnak a nönek ,mert nincs hová mennie mivel mindne pénze abba az ingatlanba ment ahol laknak ,holott a pasi nevén van,most a kkor az a nö ne kapjon törödést ,szeretet?!ha otthon nem majd megkapja máshol.ennyi.
2009. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó: te is leírnád, hogy hol találkoztatok, hogyan....

Kedves 2. azt hiszem, te nem tartozol a kérdésben megszólítottak közé. :) bár, ez nem baj, csak akkor arra válaszolj légyszíves.

2009. júl. 22. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak

Lehet benne valami, de ha csak az anyagiak tartanak össze egy párt, és tényleg semmi más, akkor ott nem kell titkolni, hogy szeretőm van. Akkor ott inkább a nyitott házasság működik, nem?

2009. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

1. válaszoló vagyok!

Kössz a jókívánságokat,de engem senki nem fog megcsalni,mert vagyok annyira érett és nyitott,hogy képes vagyok elfogadni,hogy egy férfinak rajtam kívül esetleg másra is szüksége van.

Tudom a többség szerint ez beteges és én se ezt hangoztatva keresek párt,de képes vagyok toreláni azt az embert,akit szeretek,aki fontosa számomra.

Az,hogy az exem csalta a feleségét és becsapta az nem szép dolog valóban,de hidd el évek,évtizedek vezettek el ehhez is.

Neked meg gyönyörű rózsaszínfelhős,boldog életet kívánok!!!

2009. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy nézett ki a szitu, hogy miután szakítottunk a barátommal ilyen-olyan okok miatt (ez nem tartozik ide) lett egy új barátnője, akit különösebben nem szeretett, de egy stabil pont volt az életében, így volt neki kényelmes, de a későbbiekben is rendszeresen öszejártunk, nálam találkoztunk, mert nekem nem volt akkor új kapcsolatom. általában délutánonként, olyankor azt mondta a csajnak, hogy melózik vagy vidéken van, ritkábban éjszaka, olyankor meg azt, hogy kanbulizik. buta volt a kiscsaj és naiv, sose jött rá a dolgokra. ennek akkor lett vége, amikor nekem is lett egy új fix kapcsolatom.
2009. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és nem, egyáltalán nem bántam meg. bár nős pasival nem kezdenék viszont, annyira dög azért nem vagyok:)

(utolsó)

2009. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

most benne vagyok egy ilyenben, és sok szempontból nem, sok szempontból megbántam, hogy belementem. nagyon jó vele, rengeteg dolgot éltem át vele, de viszont eszméletlenül fáj. a találkozást simán megoldottunk, a bnöje nem erre fele lakik, mi meg majdnem "egymás mellett". általában átjön, vagy megyünk valahova. hogy ő mit mondott a barátnőjének azt nemtudom..

16L

2009. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!