Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja le állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja le állandóan a találkozókat?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt mondja a pasi, h én kellek neki, és alig várja, h találkozzunk, meg nagyon kíván, és ha nagy nehezen egy időpontot tudunk egyeztetni -amikor talizhatnánk- akkor előtte fél nappal lemondja.

Ő is tetszik nekem, de ő ebben annyira nem biztos. És el tudnám vele képzelni. Én tudom, h ő velem szeretne kapcsolatot, mert már régóta "vár" rám. A találkozók összeegyeztetése azért nehéz, mert én suliba járok (jóval messzebb városba, mint ahol lakunk) ő pedig dolgozik.


2011. jan. 2. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon akarjátok össze tudjátok egyeztetni. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy most mit akar.
2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

nálunk is ez a helyzet.. ő suliba van én melózom fél 5ig, fél6ra hazaérek kb.. ő este vagy délután készül érettségire, szal elég necces a találkozás.

ez van..

mi úgy oldjuk meg ha már nagyon nem bírjuk ki 1-2nap találka nélkül akkor este 7-8fele átmegyek hozzá 1-2órára. vagy meló után nem haza megyek hanem kökin vagy vhol fél úton összefutunk és elmegyünk randira (szutykos melós ruhába, de hát ez van:D)


oldjátok meg ti is... nem olyan ördöngős..

2011. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem olyan rosszul esik, h lemondja. Gáz, ha ilyen miatt sértődök meg rá? De olyan lerázósnak érzem, és amikor megmondom neki, hogy mondja meg, ha nem akar találkozni, azt mondja, h szeretne, és megmondaná, ha nem így lenne. Nekem olyan fura az egész.
2011. jan. 2. 17:13
 4/4 Moszuke ***** válasza:

nekem a barátnőm 2x mondott le egymás után randit és én is szarul éreztem magam..szóvá is tettem, aztán megbeszéltük, hogy ez így nem frankó.. és arra jutottunk amit írtam fentebb.. hogy ha csak 1-2órára is, de összefutunk minél sűrűbben..

hát.. "beszélgetni" is tudni kell ezek szerint o.o:D

2011. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!