Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy lány megengedi, hogy megnyaljam, megcsókoljam a nyakát, viszont nem engedi meg, hogy szájon csókoljam?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Valszeg még annyira nem tud közvetlen lenni veled, adj neki időt, csók elég intim dolog tud lenni...
2012. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Igaza van az 1-esnek.

Láttad a Micsoda nő c. filmet? Még egy prosti esetében is, bármit csinálhasz, de meg nem csókolhatod.

A lányoknak ez nagyon intim. Csak akkor csókolhatnak meg minket, ha szerelmesek vagyunk.

2012. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
első, bocsi a semleges értékelés miatt, véletlenül kattintottam.
2012. aug. 9. 23:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
16/L vagyok, ugyan ilyen helyzetben voltam, nem engedtem, hogy megcsókoljon a srác, annak ellenére, hogy ezeket mind engedtem, amiket leírtál. Nekem akkor volt az első csókom, addig próbálkozott, hogy végül is beadtam a derekamat, elég kitartó is volt mondjuk :D
2012. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na nekem sajnos nem volt túl sok időm. Egyébként évfolyamtársa leszek a lánynak szeptembertől.
2012. aug. 9. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ez fura nekem, áltaában azért fordítva van, mert a nyakon csókolás szerintem sokkal szexuálisabb mint a szájon.


dehát kinek hogy:D

2012. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor lesz időd rányomulni :)
2012. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos pont ettől félek, hogy ha már egy közösség tagja leszek az alapján fog mérlegelni hogy ott ki a legény, és ha bele is kezd valami kalandba nem engem fog választani, ha nem lesz rangom.
2012. aug. 10. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ha csak ezért szeretne, az már rég probléma, de ha csak ettől félsz, a suliban az év elején tudsz "magas rangra kerülni", mert fél év múlva már mindenkinek meglesz a "helye" az osztályban is, meg az évfolyamon is

úgyhogy hajrá :)

2012. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, sokkal előbb hagyom, hogy a nyakam csókolja meg a srác, mint a számat.

19l

2012. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!