Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 14éves srác vagyok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14éves srác vagyok van egy ugyanien korú bnőm és szerintem itt van az ideje hogy megcsókoljam de még nem csókolóztam. Mit tegyek mert a lány már tapasztaltabb és nekem kéne őt vezetnem nem? De nem akarom megmondani mert nem értené

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Jajj de aranyos vagy! :D

A kamaszkor első hatalmas problémája ^^

Hidd el, mindenki túléli az első csókot és valószínűleg úgyse ő lesz a feleséged. :)

2010. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
NE TEDD MERT TEHERBE ESIK ÉS FIZETHETED A _GYEREKTARTÁST GONDOLJ AZ EBIHALAKRA!!!!
2010. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

az első csók ultragáz mkinek

adj a szájára puszit,sok kis puszikát

majd finoman kóstold meg(hallod nem tudom leírni rendesen)

mindent bele tigrisem grrr

2010. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
dugcsizd be a nyelvcsid a szájcsijába és "kardozzatok"
2010. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
en regen a macimon gyakoroltam... :D
2010. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Csókolózni úgy kell, hogy a punciába dugod a nyelved.
2010. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
végre egy kérdés 14 évesen nem az első dugásról hanem az esló csókról. még a kedvem is jobb lett.:D ne aggódj, csókolózni mindenkki tud. max az elején lesz egy kicsit fura, de minen párnak az első csókja az, mert össze kell szokni. de a kis idő után. meg a 2.-3. próbálkozásra már teljesen menni fog.;)
2010. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

szerintem egyáltalán nem gáz, ha ő irányít

az már problémás, ha ezt nem értené meg

2010. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egyszer úgyis túl kell majd esned rajta. Előbb vagy utóbb...

Hagyd, hogy a pillanat szépsége eluralkodjon feletettek, és akkor majd elcsattan az első csók...:)

2010. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek ő neki az tetszene hogy ő az első? (Mert szerintem egyből rá fog jönni)
2010. febr. 10. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!